بهترین منابع برای دانلود تصاویر با کیفیت برای سایت

اگر شما طراح وبسایت، توسعه دهنده یا وبلاگ نویس هستید مطمئنا همیشه در جستجو برای منابع تصویری رایگان هستید. در این مقاله به شما چند تا از بهترین منابع دانلود دایگان تصاویر را معرفی می کنیم .


Freepik

این مورد قطعا یکی از محبوب ترین وب سایت ها است که شما می توانید تصاویر با کیفیت بالا را پیدا کنید. در اینجا شما می توانید آیکون های رایگان، فایل های PSD،  تصاویر خلاق و عکس ها را دانلود کنید . همه تصاویر طبقه بندی شده اند، بنابراین شما می توانید سریع و آسان به موارد مورد نظر برسید.

بهترین منابع برای دانلود تصاویر با کیفیت برای سایت
 

Pixabay

این مورد نیز احتمالا بزرگترین منبع برای گرفتن عکسهای رایگان است حتی در صورتی که مجوز آن را ندهید. بیش از 360،000 عکس رایگان و تصاویر هنری وجود دارد که می توانید از آنها برای اهداف شخصی و تجاری استفاده کنید. این نیز یک جستجوگر تصویر قابل توجه است: شما می توانید نتایج جستجو برای انواع تصاویر، رنگ، نوع و موضوع را فیلتر کنید.

 
بهترین منابع برای دانلود تصاویر با کیفیت برای سایت
 

StockSnap

StockSnap یک منبع عالی دیگر از تصاویر با وضوح بالا است. صدها تصویر که هر هفته اضافه می شوند از محدودیت های کپی رایت محرومند و هیچ ارجاعی لازم نیست. این وبسایت همچنین دارای ویژگی ای برای ردیابی بارگیری و نمایش است، بنابراین برای پیدا کردن محبوب ترین عکس ها آسان تر می شود. اگر چه StockSnap یک منبع خوب برای عکس است، شما به سختی می توانید تصاویر، آیکون ها را در آنجا پیدا کنید. بنابراین این منبع، StockSnap برای شما ، در حال حاضر کارایی نخواهد داشت .

 
 

Foodie’s Feed

اگر شما نیاز به عکس های با وضوح بالا از انواع مواد غذایی دارید، این وب سایت فقط برای شما ایجاد شده است. شما می توانید انواع مختلف عکس های غذا های خوشمزه را به صورت رایگان پیدا کنید. شما می توانید از عکس ها برای اهداف شخصی و تجاری استفاده کنید. من فکر می کنم این سایت برای وب سایت طراحان وب و وبلاگ نویسان بسیار مفید خواهد بود. همچنین بسته های موضوعی طراحی شده اند که در آن شما عکس هایی با همان طبیعت پیدا خواهید کرد، مانند بسته های میوه، بسته های همبرگر، بسته قهوه و غیره

 
بهترین منابع برای دانلود تصاویر با کیفیت برای سایت
 

Pexels

Pexels یک راه حل عالی برای گرفتن CC0 (Creative Commons Zero) مجوز عکس است. این کار مانند یک موتور جستجوی کوچک است که عکس های رایگان را از وب سایت های مختلف دریافت می کند. و شما می توانید عکس ها را برای اهداف شخصی و تجاری کپی، تغییر و توزیع کنید. واقعا کار نداشتن کپی رایت احمقانه است، نه؟ حالا شما فقط کافیست وارد هر، فهرست مقاله ها، عکس های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و برای هر هدف استفاده کنید.

 
بهترین منابع برای دانلود تصاویر با کیفیت برای سایت
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن