نحوه اضافه کردن لینک سفارشی به تصاویر گالری در وردپرس

ابتدا نگاهی به نحوه اضافه کردن یک پیوند سفارشی به یک تصویر در وردپرس خواهیم داشت. شما می توانید فایل تصویر خود را با استفاده از آپلود کننده رسانه آپلود کنید. پس از آپلود، شما می توانید آن را به یک URL سفارشی در تنظیمات نمایش پیوست پیوند دهید.
 
نحوه اضافه کردن لینک سفارشی به تصاویر گالری در وردپرس
 
اما در هنگام ایجاد یک گالری در وردپرس این تنظیم در دسترس نیست. شما می توانید تصویر گالری را به صفحه دلخواه یا فایل رسانه متصل کنید، اما نمی توانید لینک های سفارشی را به تصاویر شخصی در گالری اضافه کنید.
 

اضافه کردن لینک های سفارشی به تصاویر گالری

برای اضافه کردن قابلیت گالری تصاویر دلخواه به تصاویر گالری در وردپرس، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که افزونه ودپرسی WP Gallery Custom Links را نصب و فعال کنید.

این کار خودکار انجام می شود، بنابراین هیچ تنظیماتی برای پیکربندی وجود ندارد. به سادگی به یک پست یا صفحه بروید و یک گالری جدید ایجاد کنید.

 
نحوه اضافه کردن لینک سفارشی به تصاویر گالری در وردپرس
 

شما می توانید یک تصویر را در گالری به هر پست، صفحه یا حتی یک وب سایت خارجی پیوند دهید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید لینک در همان صفحه یا یک پنجره جدید باز شود .

این افزونه وردپرسی به خوبی با هر افزونه دیگری که شما ممکن است برای نمایش تصاویر در پنجرهاستفاده کنید کار می کند. همچنین اجازه می دهد تا رویدادهای onclick را برای یک تصویر شخصی در گالری نگه دارید یا غیر فعال کنید.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «نحوه اضافه کردن لینک سفارشی به تصاویر گالری در وردپرس»

  1. سلام. برای وردپرس من این گزینه ای که بتونم لینک رو قرار بدم نداره؟! مگه میشه!

    دلیلش چی هست و چطور میتونم به لینک دسترسی پیدا کنم؟

  2. سلام. من وارد بخش رسانه ها میشم و روی عکس میزنم و سمت چپ منویی که باز میشه مثل عکسی که در توضیحات مقاله گفتید نیست. و اون بخش لینک وجود نداره. چرا برای من اینطوریه؟ چطور میتونم به عکس در برگه ها هست لینک بدم؟؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن