راه هایی برای کوتاه کردن لینک های وبسایت های وردپرسی

یک صفحه وب ساده، کاربران را قادر می سازد تا پیوندهای طولانی کپی شده را به یک ورودی بچسبانید و روی دکمه کلیک کنید، که آنها را به یک صفحه جدید می برد یا بلافاصله لینک را در همان محل کوتاه می کند. این به این معنی است که در حال حاضر حدود 50 سرویس کوتاه کننده URL فعال هستند.

اجازه دهید من برخی موارد کوتاه کردن URL اصلی را که به کاربران کمک می کند تا در کارشان پیشرفت کنند را معرفی کنم .

 

راه هایی برای کوتاه کردن لینک های وبسایت های وردپرسی


من می خواهم با اصول اولیه شروع کنم. ساده ترین راه برای کوتاه کردن URL در سایت
وردپرس خودتون استفاده از خوده وردپرس هست.

ویرایشگر URL به شما این امکان را می دهد که هنگام ایجاد یک پست یا صفحه جدید، پیوندهای کوتاه تری ایجاد کنید. وردپرس اولین جمله عنوان را به  به عنوان URL پیشفرض پست شما به صورت خودکار اضافه می کند، با این وجود شما می توانید URL را ویرایش کرده و آن را کوتاه تر کنید.

راه هایی برای کوتاه کردن لینک های وبسایت های وردپرسی

Bitly

 

Bitly با بیشترین تعداد پیوندهای کوتاه در این زمینه، بیش از 600 میلیون لینک در هر ماه را کوتاه می کند. در سال 2008 به عنوان یک سرویس خصوصی تحت عنوان بیتلی در نیویورک راه اندازی شد، بیتلی در رتبه 234 ترافیک الکسا قرار دارد که بعد از این سرویس Google URL shortener با رتبه 738 قرار دارد.

راه هایی برای کوتاه کردن لینک های وبسایت های وردپرسی

Google URL Shortener

 

در سال 2009، گوگل سرویس جدید خود را به نام Google URL Shortener اعلام کرد goo.gl. Shortner در اصل برای استفاده در محصولات Google از جمله Google Toolbar و FeedBurner در دسترس بود و همچنین به عنوان یک افزونه برای مرورگر گوگل کروم بود. در پایان سال 2009، گوگل یک URL Shortener برای یوتیوب با نام youtu.be معرفی کرد و ادعا کرد که بهترین ابزار بعدی برای کوتاه کردن URL لیست های پخش یوتیوب و URL های کانال است. از سپتامبر 2010 Google URL Shortener با رابط کاربری مستقیم در دسترس عموم قرار داد.

راه هایی برای کوتاه کردن لینک های وبسایت های وردپرسی

Ow.ly Shortener


HootSuite URL shortener یک ابزار منحصر به فرد با داشتن گزینه بسیار جذاب برای آپلود یک تصویر یا یک سند است و سپس به شما یک URL منحصر به فرد کوتاه ارائه می دهد برای ارسال و به اشتراک گذاری در وب، که به دلیل برخی از دلایل امنیتی این ویژگی برداشته شده است.

راه هایی برای کوتاه کردن لینک های وبسایت های وردپرسی

Pretty Link WordPress Shortener

 

و آخرین مورد، اما این کوتاه کننده در واقع یک افزونه وردپرس است. بله، راه حل خوبی است که می توانید از طریق داشبورد وردپرس از آن استفاده کنید.

علاوه بر توانایی کوتاه کردن لینک ها و ایجاد آن ها، این افزونه دارای ویژگی های فوق العاده عالی است که شامل بوک مارک های لینک، گزینه های برای سازماندهی لینک ها به گروه ها، امکان ردیابی هر کلیک تنها با اطلاعات مربوط به آدرس IP، میزبان از راه دور، مرورگر (از جمله نسخه مرورگر )، سیستم عامل، و سایت ارجاع، همچنین کاربران را قادر می سازد که به مستقیم از پنل مدیریت وردپرس توسط ارسال ایمیل لینک های خود به اشتراک بگذارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن