4 افزونه حرفه ای گالری تصاویر برای وردپرس

گالری عکس به گونه ای طراحی شده است که اجازه می دهد تا تصاویر ، فایل های صوتی و تصویری را در بهترین حالت نمایش دهید.  البته، مزایای بیشتری را به وب سایت اضافه خواهد کرد، که البته، راحتی را برای مشتریان فراهم می کند.

افزونه های گالری که امروزه در دسترس هستند، از یک ابزار صفحه نمایش ساده استاتیک تصویری برای آپلود، انتشار و یا ویرایش ابزار، با جلوه های متحرک، امکان افزودن نام تجاری در زیر گالری ها، ادغام شبکه های اجتماعی، و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنند .

در این پست من پنج افزونه گالری معرفی خواهم کرد که به کاربران اجازه می دهد یک وب سایت را به یک سطح جدید با ویژگی های منحصر به فرد و جذاب تبدیل کنند.

4 افزونه حرفه ای گالری تصاویر برای وردپرس

1. Gmedia Gallery


با وجود انواع ویژگی های مفید، دلیل محبوبیت افزونه گالری Gmedia ، داشبورد ساده و استفاده آسان از آن است. در ابتدا، افزونه گالری جی مدیا شامل ویژگی های به نام Cube 3D، ماژول 3D FlatWall با گالری 3D Sphere، اجازه می دهد تا تصاویر را در موقعیت های خوب تنظیم کنید که چرخش و تعامل در حرکت موس، به آسانی انجام شود تا تصاویر را در صفحه مجددا مرتب سازیم. پخش کننده موسیقی با حالت لیست پخش، اجازه می دهد که کاربران یک نوار کناری با آهنگ های مورد علاقه و لیست پخش قرار دهند. برخی دیگر از ویژگی های Gmedia’s Gallery این است که به راحتی و به سرعت می توانید با کشیدن و رها کردن فایل ها را مرتب کنید، که توانایی نمایش پیشنمایش در پنل مدیریت را دارد،همچنین مرتب سازی بر اساس عناوین، نام فایل ها و ترتیب براساس برچسب ها را دارا می باشد. بهترین چیز در مورد این افزونه این است که دارای ویژگی های جالب در نسخه رایگان از جمله ماژول اسلایدر، نمایش فانتوم و گالری موزاییکی است.

4 افزونه حرفه ای گالری تصاویر برای وردپرس

2. Gallery Photo


این افزونه گالری توسط BestWebSoft طراحی شده است چرا انتخاب خوبی برای مبتدیان است؟ از آنجا که هر مشتری و تجربه شخصی بسیاری از کاربران سادگی این افزونه را تایید می کنند. این رابط کاربری مفید که باعث می شود کار ساده تر شود. جنبه مثبت دیگر این افزونه سطح بالای پشتیبانی و به روز رسانی منظم است. با ویژگی های بسیار استاندارد مانند آپلود عکس های نامحدود و آلبوم، که همه توابع در نسخه رایگان در دسترس نیست، بنابراین شما باید نسخه حرفه ای را برای استفاده حرفه ای تر خریداری کنید.

4 افزونه حرفه ای گالری تصاویر برای وردپرس

3. NextGEN Gallery


NextGEN Gallery با بیش از 12 میلیون دانلود محبوب ترین افزونه گالری وردپرس است. با وجود قابلیت های گسترده و بسیاری از گزینه های این افزونه، که به صورت بصری هستند که کار کردن با این افزونه کار سختی نیست. اما خوب است بدانید که این یک افزونه پیشرفته است که برای کاربران حرفه ای طراحی شده است. در تنظیمات گالری شما می توانید آلبوم ها را مدیریت کنید، صفحه ای را که تصاویر نمایش داده می شوند، لینک کنید، تصویر پیش نمایش را برای هر آلبوم در داشبورد انتخاب کنید و در یک صفحه جدید گالری ایجاد کنید.

4 افزونه حرفه ای گالری تصاویر برای وردپرس

4. Photo Gallery, by Web Dorado


بزرگترین چیزی که در مورد گالری عکس قابل تنظیم است. انتخاب گسترده ای از سفارشی سازی های احتمالی که بسیار تحت تاثیر قرار می گیرد. در نسخه رایگان افزونه میتوانید گالری و آلبوم های نامحدود ایجاد کنید. در میان مزایای گالری عکس، جعبه ای می باشد. که این یک مورد خوب برای گزینه های زوم کامل یا تمام صفحه در یک جعبه، اجازه می دهد تا روی صفحه نمایش دکمه ها و آیکون ها؛ امتیازات و نظرات پنهان کنید. افزونه دارای یک تابع نمایش تبلیغات در تصاویر است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن