معیار هایی برای انتخاب یک قالب خوب برای وبسایت

در حالی که سایت وردپرسی خود را راه اندازی می کنید، ممکن است گزینه های قالب های زیادی داشته باشید. ساده و پولی، رایگان و …  برای ساده تر شدن انتخاب، قبل از انتخاب قالب وردپرس، باید معیارهای زیر را در نظر بگیرید:

1-    تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک قالب رایگان یا پولی می خواهید. در حالی که قالب های رایگان همیشه دارای امکانات کم هستند ، قالب های پولی دارای مزایای غیرقابل انکار هستند: پنل مدیریت سفارشی خود و تنظیمات سفارشی سازی بیشتر. با این حال، معیار اصلی انتخاب شما باید کیفیت باشد. قابل اعتماد ترین و شاید ساده ترین راه برای ارزیابی کیفیت این است که مشتریان را بخوانید. شما همچنین می توانید آنچه که دیگران در مورد یک موضوع خاص در انجمن پشتیبانی عمومی می خوانند را بخوانید. همچنین باید توجه داشته باشید که توسعه دهندگان سریع و موثر به مسائل پاسخ می دهند.


2-  
اگر یکی از افزونه های SEO مناسب را انتخاب کنید، وردپرس یکی از سیستم عامل های سازگار با سئو سایت می باشد. با این حال، این به طور کامل نیست. هنگام انتخاب یک قالب ، بررسی کنید اگر آن به عنوان “SEO بهینه سازی شده” یا “SEO آماده” است .
 
 
3-  مردم ناخودآگاه به خواندن محتوا که با طراحی جذاب است را انتخاب کنید. البته، طراحی می تواند کاملا ذهنی باشد، اما هنوز می توانید برخی از قوانین اساسی را برای انتخاب بهترین قالب برای سایت خود دنبال کنید. آنچه شما باید انجام دهید این است که جستجو در وب سایت هایی که طراحان برجسته تمایل خود را به فروش می رسانند.


4- 
امنیت. سایت شما دائما به تهدید مطرح می شود. برای اجتناب از برخی از خطرات، شما باید یک قالب را مستقیما از وبسایت توسعه دهنده خود خریداری کنید، اما قبل از آن، با بررسی دقیق آن را در یک وب سایت اجتماعی ارزیابی کنید. ارزیابی مشتریان کلی باید به شما اشاره کند که آیا موضوع به خوبی محافظت شده یا نه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن