نمایش آخرین پست های بازدید شده توسط کاربر در وردپرس

آیا شما تا به حال تعجب می کنید که چگونه وب سایت هایی مانند آمازون به شما مواردی که تازه مشاهده کرده اید را نشان می دهد حتی زمانی که به سیستم وارد نشده اید؟ در این مطلب ما به شما آموزش نمایش آخرین پست های بازدید شده توسط کاربر در وردپرس خواهیم داد. بسیاری از سایت های خرید آنلاین از کوکی ها استفاده می کنند تا آیتم های به تازگی مشاهده شده را به کاربران خود نمایش دهند. این به کاربران کمک می کند تا گزینه های خود را بررسی کنند، محصولات را مقایسه کنند و مواردی را که دوست دارند بازبینی کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرس Last Views Views را نصب و فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه، به ابزارک ها بروید. سپس ویجت مخصوص آن را به لیست ابزارک های سایت بکشید و رها کنید .

 
آموزش نمایش آخرین پست های بازدید شده توسط کاربر در وردپرس
 
این افزونه از کوکی ها برای پیگیری پست هایی که کاربر در وب سایت شما مشاهده کرده است، استفاده می کند. این کوکی در 360 روز منقضی می شود، اما میتوانید با ویرایش کد آن را تغییر دهید. به افزونه ها»ویرایشگر بروید و آنها را با توجه به نیازهایتان ویرایش کنید:
 
$zg_cookie_expire = 360;
$zg_number_of_posts = 5;
$zg_recognize_pages = true;
 
ما 60 روز برای انقضای کوکی و 5 پست برای نمایش در فهرست توصیه میکنیم. اگر فقط می خواهید آخرین پست بازدید شده را نشان دهید، تعداد پست ها را به 1 تنظیم کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن