نحوه اضافه کردن دسته ها و برچسب ها به صفحات وردپرسی

دسته بندی ها و برچسب ها به شما کمک می کنند مطالب خود را مرتب کنید و کاربران را برای پیدا کردن آنچه که دنبال آن هستید، آسان تر کنید. هنگام ایجاد یک پست وردپرس، هر دو دسته و برچسب ها می توانند برای سازماندهی محتوای شما مفید باشند. به طور پیش فرض هر دو دسته و برچسب ها فقط به پست ها محدود می شوند، بنابراین هنگامی که شما یک صفحه جدید در وردپرس ایجاد می کنید متوجه خواهید شد که گزینه ای برای اضافه کردن دسته ها یا برچسب ها به صفحه وردپرس شما وجود ندارد. به تازگی یکی از خوانندگان ما از ما خواسته بود اگر یک راه برای دسته بندی و برچسب ها با هر دو پست و صفحات وجود دارد. همانطور که همیشه می گوییم، یک افزونه برای آن وجود دارد. در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن برچسب ها و دسته بندی ها برای صفحات وردپرس را نشان خواهیم داد.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Post Tags and Categories for Pagesنصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، به بخش ایجاد برگه ها بروید .
 
نحوه اضافه کردن دسته ها و برچسب ها به صفحات وردپرسی
 
آنچه که این افزونه انجام می دهد اینست که مقادیر پیش فرض و طبقه بندی برچسب ها را تغییر می دهد و آنها را با نوع پست صفحه همراه با پست های پیش فرض مرتبط می کند. می توان گفت که شما یک دسته به نام “کتاب ها” دارید که برای مرتب کردن پست های خود استفاده می کنید. با استفاده از این افزونه، شما به راحتی می توانید یک صفحه را اضافه کنید و آن را در همان دسته کتاب قرار دهید، بنابراین صفحه شما در بایگانی دسته بندی همراه با پست های معمول شما ظاهر خواهد شد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نحوه اضافه کردن دسته ها و برچسب ها به صفحات وردپرسی»

 1. سلام اگه بخوام به یه صفحه اخبار دسته بندی محصول رو اضافه کنم باید چی کار کنم

  1. سلام
   وقت بخیر
   اگر به جهت افزودن محصول منظورتون هستش باید افزونه ووکامرس نیز نصب شود.
   باتشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن