نحوه ایجاد جستجو به وسیله دسته بندی ها در وردپرس

دسته ها اجازه می دهد تا صاحبان وبسایت ها محتوای خود را مرتب کنند، در حالی که کاربران خود را برای مرور سایت آسان تر می کنند. در دیزاین تم ما از دسته های مختلف برای مرتب سازی محتوا در سایت استفاده می کنیم. به عنوان مثال، هنگامی که کاربر وارد سایت ما می شود، می تواند به طور مستقیم به بخش راهنمای مبتدیان و یا آموزش وردپرس بروید . گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید کاربران خود را قادر به جستجو در داخل یک گروه خاص به جای کل سایت کنید . در گذشته ما مقاله ای در مورد چگونگی ایجاد یک فرم جستجو پیشرفته برای انواع پست های سفارشی نوشتیم و بسیاری از شما پرسیدند آیا راهی برای انجام یکسان برای دسته ها وجود دارد. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید جستجو را با قابلیت های دسته بندی در سایت وردپرس خود اضافه کنید. هدف این است که یک کادر جستجو اضافه کنید که به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا در داخل دسته های خاص جستجو کنند.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Category Wise Search را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید به صفحه ابزارک بروید . در آنجا شما یک ویجت رده جستجو را در فهرست ویجت های موجود مشاهده خواهید کرد. به سادگی ویجت را به نوار کناری خود بکشید و رها کنید و گزینه های ویجت را پیکربندی کنید.


جستجو بر اساس دسته بندی


تنظیمات ویجت به شما امکان می دهد دسته ها را از کادر جستجو حذف کنید. اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا جستجو را بر اساس ویژگی رده در عمل مشاهده کنید.

پلاگین Wise Search Category به شما اجازه می دهد که مقادیر را از نتایج جستجوی خود حذف کنید، اما شما همچنین می توانید صفحات را از نتایج جستجو وردپرس حذف کنید. به خاطر داشته باشید که این جستجو توسط افزونه طبقه فقط مفید خواهد بود اگر شما از دسته ها استفاده می کنید و برچسب ها را به درستی انجام می دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن