نحوه استفاده از تصاویر شاخص در وردپرس

به تازگی یکی از خوانندگان ما که چندین وبلاگ نویس وردپرس داشته است از ما پرسید آیا راهی وجود دارد تا اطمینان حاصل کنیم که هر نویسنده یک تصویر ویژگی برای پست های خود اضافه می کند. مانند بیشتر موارد، پاسخ بله است در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه از تصاویر شاخص در پست ها استفاده کنیم .
 
چرا عکس های شاخص برای پست مورد نیاز است؟

وردپرس باعث می شود تا تصاویر فوق العاده ای که به عنوان ریز عکس ها ارسال می شوند نشان دهد . به همین دلیل است که بیشتر قالب های وردپرس با پشتیبانی داخلی از این اندازه های تصویر اضافی همراه است. ولی بیشتر آن ها دارای تصاویر شاخص نیستند .

برای اطمینان از این که تصویر شاخص همیشه وجود دارد، شما دو گزینه دارید. اول، شما می توانید تصویر برجسته پیش فرض جایگزین را تنظیم کنید و این مسئله را حل خواهد کرد زیرا اگر تصویر شاخص یافت نشد، یک تصویر پیش فرض نمایش داده خواهد شد.

در حال حاضر در حالیکه این مسئله را رفع می کند، همیشه بهترین سناریو نیست.

 

نیاز به تصاویر شاخص در وردپرس


اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Require Featured Image را نصب و فعال کنید. این افزونه خودکار کار می کند، بنابراین هیچ تنظیماتی برای پیکربندی وجود ندارد. به سادگی به پست ها بروید «افزودن جدید» و یک اطلاع رسانی قرمز به شما اطلاع خواهد داد که این پست را نمی توان بدون یک تصویر برجسته منتشر کرد. همچنین متوجه خواهید شد که دکمه Publish را غیرفعال کرده است.
 
نحوه استفاده از تصاویر شاخص در وردپرس
 
حالا یک تصویر برجسته به پست ارسال کنید. به محض این که این کار را انجام دهید، اطلاع از بین خواهد رفت و دکمه انتشار دوباره فعال خواهد شد.

کاربر می تواند پست را پس از اضافه کردن یک تصویر شاخص منتشر کند . این یک راه حل بسیار ساده و هوشمندانه برای انجام کار است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن