نحوه تعمیر لینک های خراب و شکسته در وردپرس

 لینک های خراب آزار دهنده هستند و باعث ایجاد تجربه کاربری بدی می شوند. بد تر از آن، برای جستجوگر وب سایت شما بد است. به ویژه اگر این لینک های شکسته لینک های داخلی به سایت شما باشد . در این مقاله، ما به شما نحوه رفع لینک های خراب در وردپرس را جهت بهبود سایت های خود در جستجوگرها نشان خواهیم داد.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Check Link Checker را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید از تنظیمات صفحه پیوند جستجوگر بازدید کنید. افزونه به طور خودکار شروع به دنبال پیوندهای خراب در وب سایت شما خواهد کرد.

بسته به میزان محتوا که در سایت شما دریافت کرده اید، ممکن است بعضی وقت ها از پست های شما عبور کرده و نتایج را نمایش دهید.

پس از انجام این کار تعداد پیوندهای خراب موجود در همان صفحه مشاهده خواهید کرد.

 
نحوه تعمیر لینک های خراب و شکسته در وردپرس
 
شما می توانید لینک های خراب را با کلیک بر روی آن لینک و یا رفتن به ابزار »صفحه لینک های شکسته ببینید. در اینجا شما می توانید تمام لینک های خراب شناسایی شده توسط افزونه را مشاهده کنید:
 
نحوه تعمیر لینک های خراب و شکسته در وردپرس
 
شما می توانید URL را از صفحه لینک های شکست خورده ویرایش کنید یا می توانید پست مورد نظر خود را ویرایش کنید.

پس از اتمام تعمیر لینک های خراب، شما باید افزونه را غیرفعال کنید . Broken Link Checker یک افزونه منابع فشرده است و با استفاده از آن به طور مرتب برای بررسی لینک های شکسته می تواند وب سایت شما را کند کند.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن