افزونه صفحه ساز Page Builder by SiteOrigin

SiteOrigin Page Builder محبوبترین افزونه صفحه ساز برای وردپرس است. این می تواند محتوای ستونی ریسپانسیو، با استفاده از ویجت هایی که می شناسید و دوست دارید ایجاد کنید. محتوای شما دقیقا با تمام دستگاه های تلفن همراه سازگار می شود، و مطمئن باشید که حالت موبایل سایت شما به صورت آماده است.

این صفحه ساز به شما در انتخاب هر قالب وردپرسی که دوست دارید آزادی کامل می دهد. این افزونه به یک قالب یا توسعه دهنده قالب محدود نیست. مزیت این افزونه این است که شما آزاد هستید تغییراتی را که اغلب دوست دارید را ایجاد کنید. محتوای شما همواره همراه شما خواهد بود.

افزونه صفحه ساز Page Builder by SiteOrigin


این افزونه با رابط کاربری ساده و با قابلیت کشیدن و رها کردن در صفحه به شما این امکان را می دهد که شما حتی یک خط هم کد نویسی نکنید. SiteOrigin Page Builder تمام کد ها را بسیار کارآمد برای شما تولید می کند.

ما شما را با مجموعه ای از پوسته های از پیش تعیین شده محدود نمی کنیم. SiteOrigin Page Builder به شما انعطاف پذیری کامل می دهد. شما می توانید تعداد دقیق ستون ها برای هر ردیف و عرض دقیق هر ستون را تعیین کنید . این انعطاف پذیری با استفاده از سازنده مناسب ردیف ها برای ما امکان پذیر است. و اگر شما مطمئن نیستید که چه چیزی دوست دارید، Row Builder به شما در تولید محتوای متناسب و با کیفیت با استفاده از نسبتهای پیشرفته راهنمایی خواهد کرد.

این ابزار به شما امکان می دهد همراه با مشاهده محتوای خود ویدجت ها را ویرایش  حذف یا تغییر دهید.این سریع ترین راه برای تنظیم و تولید محتوای خود به آسانی می باشد.

 

افزونه صفحه ساز Page Builder by SiteOrigin

 

ما تلاش کرده ایم که صفحه ساز سازگاری کامل با اکثر ویجت ها و افزونه ها را داشته باشد. به نظرم بهتر است صفحه ساز را دانلود کرده و تست کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن