افزونه پشتیبان گیری UpdraftPlus WordPress Backup Plugin

UpdraftPlus پشتیبان گیری  را ساده می کند. این بالاترین رتبه و محبوب ترین افزونه پشتیبان برنامه ریزی شده با بیش از یک میلیون نصب در حال حاضر است. پشتیبان گیری از فایل ها و پشتیبان گیری پایگاه داده به ابر و بازگرداندن با یک کلیک!

پشتیبان گیری به طور مستقیم به Dropbox، Google Drive، Amazon S3 (یا سازگار)، Rackspace Cloud، DreamObjects، FTP، Openstack Swift، Updraft Vault و ایمیل. در نسخه خریداری شده همچنین مایکروسافت OneDrive، مایکروسافت لاورو، Google Cloud Storage، Backblaze B2، SFTP، SCP و WebDAV را پشتیبانی می شود.

 ممکن است روزی شما هک شوید  ، زمانی که چیزی با یک به روز رسانی اشتباه به مشکل می خورید یا شرکت میزبانی شما از بین می رود – بدون پشتیبان گیری خوب، همه چیز را از دست می دهید.

وردپرس مانند هر CMS می تواند به چیزهایی مانند قظع سرور، هک شدن، نقص امنیتی، افزونه های بد یا به روز رسانی قالب ها و وب سایت های ناامن آسیب پذیر باشد. 

 

در حالی که اقدامات امنیتی دیگر ضروری است، پشتیبان گیری بیمه نهایی است: این بدان معنی است که اگر بدترین اتفاق رخ دهد، وب سایت شما (به همراه تمام فایل ها و پایگاه های مرتبط) باقی می ماند و می تواند بدون صرف هیچ وقتی دوباره باز گردد.

شما همیشه می توانید دستی نسخه پشتیبان خود را ایجاد کنید – اما با استفاده از افزونه پشتیبان گیری بی نهایت سریع تر، ساده تر و ایمن تر است.

 

افزونه پشتیبان گیری UpdraftPlus WordPress Backup Plugin
بر خلاف بسیاری از پلاگین های دیگر، این افزونه ویژگی های زیر را دارد :

    بازگرداندن، و همچنین پشتیبان گیری
    
گزینه های ابری بیشتری نسبت به سایرین را پشتیبانی می کند
    
به شما امکان می دهد برنامه های پشتیبان گیری خودکار را برای راحتی تنظیم کنید
    
سریعتر است، از منابع کمتری در سرور استفاده می کند
    
در بیش از 1 میلیون سایت آزمایش شده است

 
افزونه پشتیبان گیری UpdraftPlus WordPress Backup Plugin
 
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن