نحوه اضافه کردن چند پیج به فید فیسبوک و سفارشی سازی ظاهر آن

در مطلب قبلی شما را با چگونگی ایجاد فید سفارشی فیس بوک راهنمایی کردیم در این مطلب نیز قصد داریم شما را با دیگر ترفند های وردپرس که نحوه اضافه کردن چند پیج به فید فیسبوک و سفارشی سازی ظاهر آنمی باشد، آشنا نماییم پس تا پایان با ما باشید.

بیایید فرض کنیم می خواهید بیش از یک فید سفارشی فیس بوک در سایت وردپرس خود نمایش دهید. تنظیمات افزونه تنها به شما اجازه اضافه کردن یک صفحه یا ID گروه را می دهند.
با این حال، شما به راحتی می توانید با استفاده از کد کوتاه زیر هر فید سفارشی فیس بوک که می خواهید را نمایش دهید.

به سادگی، کد کوتاه زیر را اضافه کنید:

[custom-facebook-feed id=hivatheme]

به جای hivatheme آی دی پیج مورد نظر را اضافه نمایید.

کد کوتاه افزونه Custom Facebook Feed با طیف وسیعی از پارامترها همرا است. شما می توانید به وب سایت این افزونه برای دیدن لیست کاملی از پارامترهایی که می توانید استفاده کنید، مراجعه نمایید.

چگونه ظاهر فید فیس بوک را سفارشی سازی کنیم؟

 پلاگین Custom Facebook Feed به شما اجازه می دهد تا ظاهر فید فیس بوک را در وب سایت خود سفارشی سازی کنید. فقط کافیست به بخش Facebook Feed » Customize بروید تا ظاهر آن را شخصی کنید.

نحوه اضافه کردن چند پیج به فید فیسبوک

بخش سفارشی به تب های مختلف تقسیم شده است. هر تب دارای گزینه های منحصر به فرد خود می باشد، شما ممکن است بخواهید قالب را بازنگری کرده و ظاهر فید فیس بوک خود را سفارشی کنید.

ما امیدواریم که از این مقاله و آموزش پارس تمز لذت برده باشید و به شما کمک کند که با نحوه اضافه کردن چند پیج به فید فیسبوک و سفارشی سازی ظاهر آن آشنا شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن