چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

شما می توانید برای بهبود تعامل، پست های فیس بوک را از صفحه یا گروه خود بر روی سایت وردپرس خود نمایش دهید. در این مقاله، ما با یکی دیگر از ترفند های وردپرس با عنوان چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟ در خدمت شما هستیم، پس تا پایان مطلب با پارس تمز باشید.

چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

کی و چرا شما باید یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد نمایید؟

فیس بوک بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان است. به عنوان صاحب یک وب سایت، شما در حال حاضر ممکن است با مخاطبان خود در فیس بوک از طریق صفحه فیس بوک خود و یا با ایجاد یک گروه در فیس بوک درگیر باشید.

با این حال، تمام نوشته های شما در فیس بوک برای افرادی که به سایت شما مراجعه می کنند قابل مشاهده نیست. با اضافه کردن یک فید سفارشی فیس بوک شما می توانید آنچه در صفحه فیس بوک و یا گروه شما اتفاق می افتد به بازدید کنندگان سایت خود نشان دهید.

این کار اجازه خواهد داد بیشتر کاربران پست های شما را ببینند و به شما کمک خواهد کرد تا لایک های زیادی در فیس بوک بدست آورید. اگر از بازاریابی فیس بوک استفاده می کنید، پس می توانید تبلیغات خود را به آن دسته از کاربران در فیس بوک به خوبی نشان دهید.
با این حال، بیایید ببینید که چگونه باید یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس خود اضافه کنید.

اضافه کردن یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است افزونه Custom Facebook Feed را نصب و فعال کنید.

توجه: نسخه رایگان این افزونه اجازه قرار دادن عکس در مطالب و لینک های فیسبوکی که به اشتراک می گذارید را نمی دهد. برای این کار شما به نسخه پولی افزونه نیاز دارید.
پس از فعال سازی، در منوی وردپرس به بخش Facebook Feed » Settings بروید.

چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

در ابتدا نیاز به ارائه صفحه فیس بوک خود و یا ID گروه خود دارید. اگر URL صفحه فیس بوک شما مثل URL زیر است: https://www.facebook.com/your_page_name
پس شما می توانید از your_page_name به عنوان ID صفحه فیس بوک تان استفاده کنید.

از سوی دیگر، اگر URL صفحه فیس بوک شما شبیه URL زیر است:
https://www.facebook.com/pages/your_page_name/123654123654123
شما باید از 123654123654123 به عنوان ID صفحه خود استفاده کنید.

روش دیگر برای بدست اوردن ID این است که به find my facebook id بروید و آدرس صفحه خود را وارد کنید تا ID آن را دریافت نمایید. چون روش بالا ممکن است بعضی اوقات جواب ندهد.

و اگر شما می خواهید یک گروه اضافه کنید، پس به وارد کردن ID گروه خود در بخش Facebook Page ID  نیاز خواهید داشت. برای بدست اوردن ID گروه نیز می توانید به سایت find my facebook id بروید و آدرس صفحه گروه خود را وارد کنید تا ID آن را دریافت نمایید.

در مرحله بعد شما نیاز دارید یک رمز برای ایجاد دسترسی وارد کنید. این افزونه حتی اگر شما رمزی برای ایجاد دسترسی خود اضافه نکنید، کار خواهد کرد. با این حال توصیه می شود که آن را تولید و در اینجا اضافه کنید.
برای اینکار به سایت Facebook developers بروید و روی دکمه Register Now کلیک کنید

چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

در اینجا زمانی که شما نیاز به وارد کردن نام برای برنامه خود دارید یک پاپ آپ خواهد آمد. یک آدرس ایمیل وارد کرده و سپس یک دسته بندی برای برنامه خود انتخاب نمایید. برای ادامه روی دکمه “Create App ID ” کلیک کنید.

چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

فیس بوک یک برنامه برای شما ایجاد خواهد کرد و شما را به داشبورد برنامه ها راهنمایی خواهد نمود. شما باید  Tools & Support در در بالای صفحه کلیک کنید.

چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

این کار شما را به یک صفحه با مقدار زیادی از منابع در مورد چگونگی استفاده از برنامه های فیس بوک راهنمایی خواهد کرد. در بخش Tools موجود در سمت چپ صفحه روی لینک Access Token Tool کلیک کنید.

چگونه یک فید سفارشی فیس بوک در وردپرس ایجاد کنیم ؟

با کلیک بر روی لینک شما را به یک صفحه که در آن قادر به دیدن رمز دسترسی برنامه ها خواهید بود ارسال خواهد کرد.

چگونه یک فید فیس بوک سفارشی در وردپرس ایجاد کنیم ؟

شما هم اکنون می توانید این رمز دسترسی را به صفحه تنظیمات افزونه custom Facebook feed کپی و پیست کنید.
در بخش تنظیمات موجود در صفحه، نیاز به انتخاب آنچه می خواهید به یک گروه یا صفحه نشان بدهید دارید. شما همچنین می توانید تعدادی از پست ها برای نمایش، منطقه زمانی و تنظیمات زبان را انتخاب نمایید.
فراموش نکنید که بر روی دکمه ذخیره تغییرات برای ذخیره تنظیمات افزونه خود کلیک کنید.

حالا می توانید یک پست یا صفحه جدید ایجاد کنید و یا فایل های موجود را ویرایش کنید و در جایی که می خواهید فید سفارشی فیس بوک در وردپرس خود را نشان بدهید. در ویرایشگر پست، نیاز به اضافه کردن این کد کوتاه دارید:

[custom-facebook-feed]

اکنون صفحه و یا پست های خود را ذخیره کرده و آن ها را ببینید. عملکرد آن اینگونه است که پست ها را واکشی کرده و نمایش آخرین پست ها را از صفحه فیس بوک و یا گروه خود در صفحه وردپرس تان خواهید دید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن