قالب HTML 5 رایگان مجله ای

معرفی دو قالب HTML 5 رایگان مجله ای

در این مطلب قصد داریم شما را با دو قالب HTML 5 رایگان مجله ای آشنا نماییم. برای آشنایی با ویژگی های این دو قالب مجله ای رایگان تا پایان مطلب با پارس تمز باشید.

قالب HTML 5 رایگان مجله ای مد و فشن Deadstocker  

قالب HTML 5 رایگان مجله ای

وبلاگ های مد و فشن و وب سایت های فروشگاهی دید و نگاه خود را هر ساله تغییر می دهند. آخرین قالب HTNL 5 ما که برای جامعه وب طراحی و توسعه یافته بود بسیار مورد استقبال قرار گرفت. از این رو، ما تصمیم گرفتیم که از هم اکنون در هر قالبی که برای جامعه وب توسعه می دهیم، از آخرین فن آوری های HTML5  استفاده کنیم. قالب HTML 5 رایگان مجله ای مد و فشن Deadstocker از این استثنا مستقل نیست. آن شامل تگ های با معنی HTML5 برای بدست آوردن رتبه در سئو می باشد، HTML5 شامل تایید اعتبار خودکار برای فیلد های فرم و موضوعات دیگر است.

دانلود قالب                   دمو

قالب HTML 5 رایگان مجله ای Agro farm برای وب سایت های کشاورزی

قالب HTML 5 رایگان مجله ای

قالب HTNL 5 رایگان مجله ای Agro farm یک قالب برای وب سایت های کشاورزی است که می توان برای شروع یک وب سایت برای مزارع کشت، محصولات کشاورزی، محصولات کشاورزی مرتبط و همچنین وسایل نقلیه کشاورزی استفاده نمود. ما از اسلایدر جی کوئری برای قالب سایت استفاده کرده ایم. که در همه دستگاه ها، گوشی های تلفن همراه و دسکتاپ های بزرگ قابل مشاهده است. همچنین این قالب رایگان را همه مرورگرها و گوشی های تلفن همراه پشتیبانی می کند.

ارائه سه طرح مختلف برای مرورگرهای مختلف، اگر شما در حال برنامه ریزی فقط برای وب سایت تلفن همراه و گوشی های هوشمند مثل آیفون و اندروید هستید، از قالب های گوشی های هوشمند استفاده نمایید.

دنلود قالب                  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن