پلاگین وردپرس Monarch برای اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی

پلاگین وردپرس Monarch برای اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی

در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی ها و مشخصات پلاگین وردپرس Monarch که به منظور اشتراگ گذاری محتوای شما در شبکه های اجتماعی ساخته شده است آشنا نماییم، برای شناخت بیشتر ویژگی های این پلاگین وردپرس تا پایان مطلب با پارس تمز باشید.

Monarch یک پلاگین شبکه های اجتماعی محبوب است که به شما اجازه می دهد تا محتوای خودتان را به اشتراک بگذارید و تعداد فالو ها و لایک های پیج تان را سفارشی و مدیریت کنید. این افزونه وردپرس اجازه می دهد تا پیروان و طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی مثل توییتر و فیس بوک و … پیدا کنید. Monarch از روش های منحصر به فرد برای جذب بینندگان و کاربران استفاده می کند مانند پرواز جعبه (flying boxes)، دکمه اشتراک گذاری های درون خطی، پاپ آپ و ساید بارهای اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی.

 یک بسته نرم افزاری از راه حل های به اشتراک گذاری همراه با پلاگین وردپرس Monarch وجود دارد که در جلب توجه مشتری کمک می کند. شما می توانید لینک ها را در پروفایل های اجتماعی خود قرار دهید و تعداد کل طرفداران از این پروفایل را در داخل سایدبار خود با ابزارک فالو اجتماعی نشان دهید. 

پلاگین وردپرس Monarch یک پلاگین برای اشتراک گذاری به شبکه های اجتماعی است که هرگز مانند آن قبلا نبوده است. اگر شما به تعداد پیروان و طرفداران زیاد و همچنین به اشتراک گذاری سریع نیاز دارید می توانید از این افزونه استفاده نمایید.

پاپ آپ اتوماتیک در این پلاگین فقط برای این منظور، زمانی که کاربر در حال خروج از وب سایت شما و یا در حال چرخیدن در یک محل خاص در وب سایت شما می باشد پاپ پاپ آپ ظاهر می شود.  یک تاخیر زمانی ایجاد نمایید تا پاپ آپ بعد از آن فاصله زمانی که تعیین کرده اید ظاهر شود.

دانلود پلاگین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن