نحوه غیرفعال کردن ویدیوهای مرتبط یوتیوب در وردپرس

در حالی که یوتیوب یک پلت فرم عالی برای آپلود و به اشتراک گذاری فیلم ها است، اغلب کسب و کارهای کوچک سعی می کنند به دلیل فیلم های مربوطه که آن را نشان می دهد اجتناب کنند. گاهی اوقات این ویدیوهای مرتبط ممکن است یک رقیب را تبلیغ کنند یا چیزی را که شما با آن موافق نیستید، تایید کنید. اخیرا یکی از کاربران ما از ما درباره چگونگی حذف ویدیوهای مرتبط از انتهای یک ویدیو یوتیوب جاسازی شده پرسید. در این مقاله ما به شما نحوه غیرفعال کردن ویدیوهای مرتبط یوتیوب در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 
نحوه غیرفعال کردن ویدیوهای مرتبط یوتیوب در وردپرس
 

غیرفعال کردن به صورت دستی ویدیوهای مرتبط یوتیوب


یوتیوب به شما امکان می دهد تا هنگام بستن یک ویدیو در وردپرس، ویدیوهای مربوطه را به طور دستی جدا کنید. به سادگی لینک را در انتهای URL ویدیو خود اضافه کنید مانند این:

http://www.youtube.com/watch؟v=qzOOy1tWBCg؟rel=0

وردپرس از oEmbed برای دریافت کد جاسازی شده از یوتیوب استفاده می کند. از آنجا که ما URL را با؟ rel = 0 اضافه کردیم، آن یک کد جاسازی شده با فیلم های پیشنهاد شده یا فیلم های پیشنهاد شده را خاموش می کند.

 

به طور خودکار ویدیوهای یوتیوب مرتبط را در وردپرس خاموش کنید


اگر شما بسیاری از فیلم های یوتیوب را در وب سایت خود جاسازی کنید، ممکن است بخواهید فرایند را با استفاده از راه حل اتوماتیک ساده، که ویدیوهای مرتبط یوتیوب را در کل سایت غیرفعال می کند، ساده کنید. همه چیز شما باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Hide YouTube Related Videos را نصب و فعال کنید.

هیچ تنظیماتی برای شما برای پیکربندی وجود ندارد زیرا خودکار کار می کند. فقط URL یوتیوب خود را در پست ای قرار دهید که شما به طور معمول انجام می دهید، و افزونه اطمینان حاصل خواهد کرد که کد oEmbed که توسط WordPress بدست آورده است، ویدیوهای مرتبط را خاموش کرده است. همچنین حافظه oEmbed خود را پاک می کند و تمام ویدیوهای یوتیوب که قبلا اضافه کرده اید نیز نمایش ویدیوهای مرتبط را متوقف خواهد کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن