نحوه گروه بندی افزونه ها در وردپرس

اگر تا به حال از وردپرس استفاده کرده اید، احتمال دارد که شما بیش از تعداد انگشت شماری از افزونه های نصب شده در سایت خود داشته باشید. هیچ تعداد محدودیتی از افزونه هایی که می توانید در سایت وردپرسی خود نصب کنید وجود ندارد. در این مقاله ما به شما نحوه مرتب کردن افزونه های وردپرس را به گروه ها نشان می دهیم.

توجه: زمانی که تعداد افزوه های سایت شما زیاد است و از WooCommerce، Soliloquy، Envira Gallery نیز استفاده می کنید این روش می تواند کاربرد فراوان داشته باشد .

 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Plugin Groups را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید به بخش افزونه ها / گروه ها بروید .
 
نحوه گروه بندی افزونه ها در وردپرس
 
 

شما می توانید یک گروه افزونه جدید ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید گروهی را برای تمام افزونه های ووکامرس خود ایجاد کنید، می توانید یک گروه ووکامرسی ایجاد کنید. هنگامی که نام گروه را وارد کرده اید، روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

پس از ایجاد یک گروه ، یک کادر جدید در ستون سمت راست صفحه ظاهر خواهد شد. این جایی است که شما می خواهید افزونه هایی را که می خواهید به گروه اضافه کنید را انتخاب کنید.

 
نحوه گروه بندی افزونه ها در وردپرس
 

هنگامی که تمام افزونه ها را به گروه اضافه کردید ، دکمه Save Change را برای ذخیره تنظیمات خود کلیک کنید.

در حال حاضر زمانی که از بخش افزونه ها بازدید کنید می توانید گروه ساخته شده را مشاهده کنید .

 
نحوه گروه بندی افزونه ها در وردپرس
 
تمام افزونه هایی که شما به این گروه اضافه کردید در صفحه گروه افزونه ظاهر می شود . این همچنین به شما اجازه می دهد افزونه های خود را طبق قابلیت های افزونه ها دسته بندی کنید .
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن