چگونه یک پست را از صفحه اصلی در وردپرس پنهان کنیم ؟

آیا شما می خواهد یک پست را از صفحه اصلی وردپرس خود را پنهان کنید؟ شما می توانید پست های وردپرس را با رمز محافظت شده یا خصوصی بسازید ولی باز مخفی کردن پست از آن بهتر است . در این مقاله ما به شما نحوه پنهان کردن پست ها از صفحات انتخاب شده در وردپرس مانند صفحه اصلی، آرشیو دسته بندی، خوراک، نتایج جستجو و موارد دیگر را نشان خواهیم داد.
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی WP Hide Post را نصب و فعال کنید. این پلاگین خودکار کار می کند و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که یک پست جدید ایجاد کنید یا یک پست موجود را که میخواهید پنهان کنید را ویرایش کنید. در صفحه ویرایش پست، یک متا جعبه جدید با عنوان «Post Visibility» پیدا خواهید کرد.

 
چگونه یک پست را از صفحه اصلی در وردپرس پنهان کنیم ؟
 

با استفاده از کادرهای جعبه پست، شما می توانید یک پست را از صفحه اصلی، صفحات بایگانی، دسته و برچسب ها پنهان کنید. به سادگی کادرهایی را که میخواهید پست را مخفی کنید را انتخاب کنید و بر روی دکمه Update یا Publish کلیک کنید.

اکنون می توانید از وبسایت خود بازدید کنید و متوجه خواهید شد که این پست در صفحات انتخاب شده شما پنهان است .

با این حال اگر یک کاربر URL داشته باشد، هنوز هم می تواند پست را در صفحه خود مشاهده کند.

برای پیدا کردن آدرس یک پست پنهان، وارد بخش پست ها شوید . بعد، پست مورد نظر خود را پیدا کرده و موس را روی عنوان پست قرار دهید. شما یک لینک برای مشاهده پست خواهید دید .

 
چگونه یک پست را از صفحه اصلی در وردپرس پنهان کنیم ؟
 
 
 

این افزونه وردپرسی برای صفحات وردپرس نیز کار می کند. برای صفحات آن گزینه های دید شما را نشان می دهد که به شما امکان پنهان کردن یک صفحه از ظاهر شدن در لیست صفحات را می دهد.

 
چگونه یک پست را از صفحه اصلی در وردپرس پنهان کنیم ؟
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن