3 روش افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس

3 روش افزایش حجم فایل آپلود به حداکثر سایز خود در وردپرس چیست؟

در این مقاله با یکی دیگر از نکات و ترفند های وردپرس همراه شما هستیم و قصد داریم 3 روش افزایش آپلود حجم فایل در وردپرس را به شما آموزش دهیم پس تا پایان همراه ما باشید.

بسته به پکیجی که انتخاب می کنید و همچنین بسته به شرکت هاستینگی که برای وب سایت خود گزینش می کنید، هر یک از شما محدودیت آپلود فایل وردپرس در صفحه رسانه ای آپلودها را در وردپرس خواهید دید. برای بعضی از آن ها کمتر از 2MB است که به وضوح اندازه کافی برای فایل های رسانه ای مانند (صوتی / تصویری) نیست. بسیاری از تصاویر زیر 2MB هستند، بنابراین این مقدار حجم فقط برای عکس ها خوب است. در این مقاله، ما شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید چگونه می توان حجم آپلود فایل وردپرس را به حداکثر سایز خود در وردپرس افزایش داد؟
البته توجه داشته باشید: توجه: این یک آموزش سطح متوسط است. ممکن است با برخی از هاست های مشترک کار نکند که در این صورت شما مجبور خواهید بود از ارائه دهنده خدمات هاستینگ خود برای پشتیبانی سوال کنید.

3 روش افزایش آپلود حجم فایل در وردپرس عبارت اند از:

1- فایل function قالب وردپرس

از مواردی که وجود دارد می توان گفت: فقط با اضافه کردن کد زیر در فایل function قالب ورددپرس، شما می توانید اندازه آپلود را افزایش دهید.

@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

2- ایجاد یا ویرایش یک فایل php.ini

در اغلب موارد اگر سایت وردپرس شما در یک هاست اشتراکی باشد، شما حتی یک فایل php.ini را در دایرکتوری خود نخواهید دید. در این صورت پس یک فایل php.ini ایجاد کنید و آن را در پوشه root (مسیر اصلی که آدرس دامنه از اونجا میخونه) آپلود کنید و در فایل مورد نظر کد زیر را اضافه نمایید:

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300

3- متد htaccess

برخی از افراد سعی دارند با استفاده از متد htaccess فایل htaccess در دایرکتوری root را تغییر دهند، شما می توانید حجم آپلود فایل در وردپرس را به حداکثر سایز خود افزایش دهید، اگر فایل htaccess در پوشه root وجود نداشت آن را ایجاد کرده و کد زیر را در آن اضافه کنید:

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

باز هم ما تاکید می کنیم زیرا بسیار مهم می باشد، اگر شما از هاست اشتراکی استفاده می کنید این تکنیک ممکن است کار نکند. در این صورت شما مجبور خواهید بود با ارائه دهنده هاستینگ خود برای افزایش محدودیت حجم آپلود فایل در وردپرس، تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن