نحوه ریدایرکت 301 صفحات در وردپرس

هنگام اجرای یک وب سایت، ممکن است نیاز به هدایت کاربران از یک پست یا صفحه به دیگری داشته باشید. به عنوان مثال، هدایت کاربران از یک مقاله قدیمی به نسخه اخیر، یا هدایت کاربران به یک صفحه بازپرداخت، یا ارسال آنها به یک صفحه جدیدتر محصول، و غیره تغییر مسیر کاربران از یک صفحه موجود به دیگری، پیامدهای جستجوگرهای سئو است که می تواند عملکرد وبسایت شما را تحت تاثیر قرار دهد . این مقاله ما به شما نحوه ریدایرکت 301 صفحات در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Quick Page Post Redirect را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه وردپرس، به سادگی صفحه یا پست را که میخواهید تغییر مسیر دهید را ویرایش کنید و به قسمت متا جعبه برای تغییر مسیر بروید .
 
نحوه ریدایرکت 301 صفحات در وردپرس
 

برای تغییر مسیر هدایت، روی کادر فعال کردن کادر هدایت فعال کلیک کنید. URL را در جایی که می خواهید بازدیدکنندگان را هدایت کنید و در نهایت نوع تغییر مسیر را انتخاب کنید . شما همچنین می توانید برچسب nofollow را به لینک های تغییر مسیر خود اضافه کنید.

به غیر از ویرایش پست ها و صفحات تنها، شما همچنین می توانید به صورت دستی برای چندین URL هدایت کنید. پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم منوی بالای صفحه “Redirects” را در نوار کناری مدیر وردپرس اضافه می کند.

 
نحوه ریدایرکت 301 صفحات در وردپرس
 
شما می توانید گزینه های تغییر مسیر در سراسر سایت را فعال کنید . از این صفحه شما همچنین می توانید هدایت های خود را ایمپورت کنید و ایکسپورت کنید. مهمترین گزینه در این صفحه این است که تمام redirects ها را حذف کنید، این کار تمام مسیرهای تنظیم شده توسط شما را با استفاده از افزونه پاک می کند.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن