نحوه دریافت ایمیل های وردپرس از لوکال هاست

هنگام استفاده از لوکال هاست در وردپرس، ممکن است در موقعیتهایی قرار بگیرید که در آن شما نیاز به دریافت یک ایمیل از طریق وردپرس یا یک افزونه دارید. به طور پیشفرض، قابلیت ایمیل در WAMP یا MAMP در پشته سرورهای مک فعال نیست. با این حال، شما می توانید آنها را برای استفاده از Gmail SMTP سرور پیکربندی کنید، اما این به فایل های پیکربندی نیاز دارد. در این مقاله ما به شما نحوه دریافت یا ارسال ایمیل های وردپرس از لوکال هاست را نشان خواهیم داد.
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی WP Mail SMTP را نصب و فعال کنید . پس از فعال سازی، برای پیکربندی افزونه به  «تنظیمات» بروید.

اولین گزینه در این صفحه «ایمیل» است، شما باید آدرس ایمیل Gmail خود را در اینجا وارد کنید. گزینه بعدی نام است که به عنوان نام فرستنده در پیام های خروجی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید “وردپرس” را وارد کنید . این باعث می شود که شما یک ایمیل را تشخیص دهید. گزینه سوم روی صفحه نمایش برای انتخاب یک mailer است. عملکرد پیش فرض php mail در اکثر محیط های سرور محلی بدون پیکربندی آن کار نمی کند. بنابراین شما باید “ارسال تمام ایمیل های وردپرس از طریق SMTP” را انتخاب کنید.

 
نحوه دریافت ایمیل های وردپرس از لوکال هاست
 
اکنون شما باید افزونه را برای استفاده از سرور SMTP جیمیل برای ارسال ایمیل احتیاج اماده کنید . در قسمت سرور SMTP، smtp.gmail.com را وارد کنید و از فیلد field استفاده کنید 587. برای گزینه رمزگذاری شما باید TLS را انتخاب کنید. در نهایت، شما باید بر روی بله در کنار احراز هویت کلیک کنید، باید آدرس کامل Gmail خود را ارائه دهید، برای مثال yourusername@gmail.com و رمز عبور Gmail شما.
 
نحوه دریافت ایمیل های وردپرس از لوکال هاست
 
همه چیز هست اکنون میتوانید دکمه ذخیره تغییرات را برای ذخیره تنظیمات خود کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن