نحوه ارسال ایمیل خوشامدگویی برای کاربران ثبت نام کرده

هر کاربر جدیدی که برای سایت وردپرس ثبت می کند یک ایمیل با نام کاربری و رمز عبور خود دریافت می کند. با این حال، هنگام استفاده از وردپرس برای سایت های عضویت، می توانید از ایمیل اولیه برای ارسال پیام مفید تر به کاربران جدید خود استفاده کنید. در این مقاله، ما به شما نحوه ارسال ایمیل سفارشی به کاربران جدید در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 

چرا باید یک ایمیل سفارشی خوش امد گویی به کاربران خود بفرستید ؟


هنگامی که یک کاربر جدید در سایت شما عضو می شود ، احتمالا چیزهای زیادی در مورد وب سایت شما وجود دارد که نمیداند . یک پیام ایمیل خوش آمدید می تواند سایت شما را به آنها معرفی کنید. شما می توانید آنها را با بخش های مختلف وب سایت خود آشنا کنید ، محصولات خود را برجسته کنید و تخفیف های منحصر به فرد و غیره را ارائه دهید.
 

نحوه ارسال ایمیل خوشامدگویی برای کاربران ثبت نام کرده

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی SB Welcome Email Editorرا نصب و فعال کنید. پس از فعال کردن افزونه ، باید به تنظیمات افزونه بروید .

در این صفحه، می توانید ایمیل را که یک کاربر جدید پس از ثبت نام دریافت می کنید ویرایش کنید. شما همچنین می توانید مدیران ایمیل دریافت زمانی که یک کاربر جدید به سایت می پیوندد یا زمانی که یک کاربر رمز عبور خود را فراموش می کند. به سادگی به بخش تنظیمات خوش آمدید بروید و گزینه ای برای تغییر موضوع ایمیل را مشاهده خواهید کرد و ایمیل ارسال شده به کاربر را در کادر زیر را سفارشی کنید.

 
نحوه ارسال ایمیل خوشامدگویی برای کاربران ثبت نام کرده
 
تعدادی از برچسب ها وجود دارد که شما می توانید در قالب ایمیل سفارشی خود استفاده کنید. برخی از این برچسب ها عبارتند از:
 
[site_url], [login_url], [user_email], [user_login],
[plaintext_password], [blog_name], [admin_email], [user_id],
[custom_fields], [first_name], [last_name], [date], [time]
 
هنگامی که پیام ایمیل سفارشی خود را ایجاد کرده اید، باید تنظیمات خود را با کلیک بر روی دکمه Update Settings در پایین صفحه ذخیره کنید. پس از ذخیره تنظیمات خود، می توانید به پایین صفحه بروید و بر روی دکمه تست ایمیل کلیک کنید. این ایمیل آزمایشی را به آدرس ایمیلی که برای حساب کاربری خود در سایت وردپرس خود استفاده کرده اید ارسال خواهد کرد.
 
نحوه ارسال ایمیل خوشامدگویی برای کاربران ثبت نام کرده
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن