نحوه تغییر رنگ سفارشی پنل مدیریت وردپرس

بسیاری از کاربران ما رابط کاربری جدید وردپرس را دوست دارند. با توانایی تغییر طرح های رنگ مدیر، رابط کاربری جدید، تجربه کاربری بهتر با انتخاب های مختلف را فراهم می کند. مانند دیگر ویژگی های وردپرس، طرح های رنگ مدیر را می توان سفارشی کرد. در این مقاله، ما به شما نحوه ایجاد طرح های سفارشی رنگ مدیریت در وردپرس را نشان می دهیم.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Admin Color Schemer را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، به ابزارها »مدیریت رنگ ها بروید تا طرح های رنگی سفارشی خودتان را ایجاد کنید.
 
نحوه تغییر رنگ سفارشی پنل مدیریت وردپرس
 

به سادگی رنگهایی را که میخواهید برای پایه، نماد، برجسته و اعلانها با استفاده ازبخش رنگ انتخاب کنید، . روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید تا دمو تغییرات را مشاهده کنید . هنگامی که شما با طرح رنگی راضی هستید، باید روی Save و Use کلیک کنید تا طرح رنگ را ذخیره کنید و از آن استفاده کنید.

شما همچنین می توانید رنگ ها را برای عناصر دیگر در رابط مدیر وردپرس انتخاب کنید . این گزینه های بسیاری دیگر برای تغییر و ایجاد یک طرح رنگ سفارشی سفارشی را نمایش می دهد.

 
 
طرح رنگ سفارشی شما به صورت «سفارشی» در صفحه نمایش پروفایل کاربر نمایش داده می شود. شما و دیگر کاربران در سایت خود می توانید از میان طرح های مختلف رنگ به عقب و جلو بروید. شما همچنین می توانید آن را به عنوان طرح رنگ پیش فرض برای کاربران جدید در وردپرس تنظیم کنید.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن