نحوه دریافت خطا های 404 در ایمیل

خطاهای 404 موجب نگرانی بسیاری از کاربران وردپرس می شوند این خطاها نه تنها به تجربه کاربر در سایت شما تاثیر می گذارد، بلکه می توانند بر عملکرد سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر بگذارد. در این مقاله ما به شما نحوه دریافت هشدار خطاهای 404 در ایمیل را نشان خواهیم داد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی 404 t0 301 را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید به تنظیمات افزونه بروید .

 
نحوه دریافت خطا های 404 در ایمیل
 

301 Redirect را به عنوان نوع تغییر مسیر خود انتخاب کنید. یک صفحه یا یک نشانی اینترنتی سفارشی در مسیر هدایت به فیلد را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که کاربران به کدام صفحه هدایت شن .

برای آزمایش افزونه ، به هر صفحه غیر موجود در سایت خود (مانند yoursite.com/lala404) مراجعه کنید و یک اخطار ایمیل از خطای 404 در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

 

عیب یابی خطا های 404 در ایمیل

در هنگام استفاده از این افزونه وردپرسی رایج ترین مسئله ای که رخ می دهد این است که همیشه ممکن است ایمیل های شما به حساب Gmail شما ارسال شود. دلیل آن این است که این افزونه از همان آدرس ایمیل در هر دو طریق و از فیلد ها استفاده می کند. از آنجاییکه ایمیل از سرورهای Gmail خارج نمی شود، Gmail این ایمیل را جعل می کند و پیام را به صورت خودکار حذف می کند.

برای حل این مسئله می توانید از ایمیل Gmail سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن