نحوه نمایش اعلان های ساده در وردپرس

شما ممکن است متوجه شده باشید که برخی از سایت های محبوب نشانه هایی را به کاربران خود در جلو نمایش می دهند؟ سپس کاربر می تواند روی دکمه بستن کلیک کند و علامت ناپدید می شود. این اعلامیه ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا اطلاعیه های مهم، ویژگی های جدید را نشان دهند یا به سادگی به کاربران جدید خوش آمدید. آنها همچنین می توانند برای بهبود تعامل کاربر و تجربه در سایت شما مورد استفاده قرار گیرند. در این مقاله، ما به شما نحوه نمایش اعلان های ساده در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 
نحوه نمایش اعلان های ساده در وردپرس
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Notifications Simple را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم منو جدید با عنوان “اعلان ها” را در نوار کناری مدیر وردپرس اضافه می کند.

برای نمایش یک پیام جدید در سایت خود، باید آن را از اعلانها اضافه کنید  . اضافه کردن یک اطلاع جدید بسیار شبیه اضافه کردن یک پست جدید در وردپرس است.

 
 شما می توانید از تمام گزینه های قالب بندی موجود در ویرایشگر پست استفاده کنید و حتی متن اعلان خود را اضافه کنید. افزونه وردپرسی به شما امکان می دهد بین پنج رنگ برای منطقه اطلاع رسانی (آبی، قرمز، نارنجی، سبز و خاکستری) را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید اعلان را برای ورود به سیستم از متا جعبه “Notice Configuration” وارد کنید.
 
نحوه نمایش اعلان های ساده در وردپرس
 

هنگامی که از این اطلاعیه راضی هستید، می توانید آن را منتشر کنید.

هنگامی که یک اعلامیه منتشر شد، آن در سایت شما ظاهر می شود. این اعلامیه ها در یک موقعیت ثابت قرار دارند به این معنا که با استفاده از آن به عنوان وب سایت شما به سمت پایین حرکت می کند. کاربران می توانند روی دکمه بستن برای بستن اعلان کلیک کنند و دوباره متوجه نشوند. برای کاربران وارد شده، شناسه اعلان در متا جدول کاربر ذخیره می شود و برای کاربران غیر عضو وارد شده در کوکی ذخیره می شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن