نحوه غیر فعال کردن اعلان های جدید در وردپرس

به تازگی یکی از کاربران ما از ما خواسته است که چگونه آنها می توانند از دریافت اعلان های جدید ایمیل کاربر در وردپرس جلوگیری کنند. اگر شما ثبت نام کاربر را در سایت خود فعال کرده اید، هر بار که یک کاربر جدید ثبت نام می کند، ایمیل های اطلاع رسانی به آدرس ایمیل مدیریت ارسال می شود. در سایت های محبوب که در آن تعداد کاربران به هر روز می پیوندند، این ایمیل ها می توانند خیلی مزاحم باشند. اگر قبلا از ثبت نام هرزنامه مراقبت کرده اید و مایل نیستید برای هر کاربر جدید ایمیل دریافت کنید، ممکن است بخواهید این اعلان ها را خاموش کنید. در این مقاله ما به شما نحوه غیر فعال کردن اعلان های جدید کاربر در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 
نحوه غیر فعال کردن اعلان های جدید در وردپرس
 

اولین کاری که باید انجام دهید این است که ایمیل های هشدار جدید را غیرفعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه به راحتی ایمیل های اطلاع رسانی کاربر را در وردپرس غیر فعال می کند. این کار خودکار انجام می شود و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

توجه داشته باشید که این افزونه بر سایر ایمیل های ارسال شده توسط وردپرس تاثیر نمی گذارد. به عنوان مثال، کاربران ثبت نام در سایت شما هنوز ایمیل و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت خواهند کرد. آنها همچنین می توانند حساب های خود را بازیابی کنند، در صورتی که نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کنند. این افزونه وردپرسی فقط ایمیل های اعلان جدید کاربر ارسال شده به آدرس ایمیل مدیریت در سایت وردپرس را غیر فعال می کند. اگر به هر دلیلی کاربران شما از وب سایت شما ایمیل دریافت نکنند، باید سعی کنید از وردپرس برای استفاده از سرورهای SMTP Gmail استفاده کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن