نحوه اضافه کردن پست های مهم برای دسته بندی ها در وردپرس

 به تازگی یکی از کاربران ما از ما خواسته است که چگونه می توانند پست های مهم را در صفحات دسته بندی اضافه کنند. با اضافه کردن پست های مهم در صفحات دسته بندی می توانید پست های برجسته ای از آن دسته خاص را نمایش دهید. در این مقاله شما خواهید آموخت که چگونه برای اضافه کردن مطالب چسبنده برای دسته بندی ها دراقدام کنید .
 
نحوه اضافه کردن پست های مهم برای دسته بندی ها در وردپرس
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Category Sticky Post نصب و فعال کنید. صفحه تنظیمات خاصی برای این افزونه وردپرسی وجود ندارد. نگران نباشید، یک پست جدید ایجاد کنید یا یک موجود را ویرایش کنید، و شما قادر خواهید بود یک متا جعبه دسته جدید را در قسمت ویرایش پست ببینید.
 
نحوه اضافه کردن پست های مهم برای دسته بندی ها در وردپرس
 

بعد، به سادگی انتخاب کنید که در آن شما می خواهید این پست را به عنوان یک پست مهم نمایش داده و تغییرات خود را ذخیره کنید.

هر یک از گروه ها فقط می توانند یک پست مهم در یک زمان خاص داشته باشند. همچنین هر پست تنها می تواند برای یک دسته مهم باشد.

به طور پیش فرض این افزونه یک مرز سیاه را در بالا و پایین پست پست چیدمان اضافه می کند تا آن را از پست های دیگر تشخیص دهد. شما می توانید آن را با چک کردن مخفی موقت ارسال مرز جعبه چک کنید. هنگامی که این جعبه چک نشده است، افزونه کلاس کلاس چسبنده را به پست چسبنده دسته اضافه می کند. شما می توانید این شیوه را در شیوه کودک خود تغییر دهید.

 
.category-sticky {
border:none;
background-color:#f5f5f5;
}
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن