نحوه سفارشی کردن صفحه ورود وردپرس

آیا می خواهید یک صفحه ورود سفارشی برای سایت وردپرسی خود ایجاد کنید؟ این معمولا یک بخش عالی برای سایت های چند کاربره است. در این مقاله ما به شما نحوه سفارشی کردن صفحه ورود به وردپرس بدون نوشتن HTML یا CSS را نشان خواهیم داد.

در گذشته ما به شما نشان دادیم که چگونه لوگو وردپرس را در صفحه ورود به سیستم تغییر دهید یا حتی یک صفحه ورود به سیستم سفارشی ایجاد کنید .

این روش جدید به شما امکان می دهد صفحه ورود به سایت خود را با استفاده از Customizer قالب وردپرس خود سفارشی کنید (بدون نیاز به کدینگ).

 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Custom Login Login را فعال کنید. پس از فعال شدن، همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید، بازدید از تنظیمات افزونه است .
 
نحوه سفارشی کردن صفحه ورود وردپرس
 

در Customizer، شما متوجه خواهید شد که نوار جدید «Login Customizer» در قسمت سمت چپ قرار دارد. وقتی روی آن کلیک میکنید، کنترلهای customizer login را مشاهده خواهید کرد.

در صفحه سفارشی سازی ورود، شما می توانید صفحه ورود خود را سفارشی کنید.

 
نحوه سفارشی کردن صفحه ورود وردپرس
 

ابتدا می توانید لوگو خود را برای جایگزینی لوگو پیش فرض وردپرس آپلود کنید. بعدا می توانید یک تصویر پس زمینه اضافه کنید یا یک رنگ پس زمینه را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید تصویر پس زمینه دیگری را برای فرم ورود به سیستم وارد کنید.

به سادگی از طریق تمام گزینه های سفارشی گذر کنید تا ظاهر صفحه ورود خود را تغییر دهید.

هنگامی که کار انجام می شود، به سادگی بر روی دکمه ذخیره و انتشار در بالای صفحه کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن