نحوه تغییر نام تصاویر و فایل های رسانه ای در وردپرس

آیا می خواهید نام تصاویر را پس از آپلود آن به وردپرس تغییر دهید ؟ وردپرس به شما اجازه می دهد تا تصویر تگ تصویر و عنوان را تغییر دهید، اما هیچ گزینه ای برای تغییر نام تصویر از ناحیه مدیریت وجود ندارد. در این مقاله ما به شما نحوه تغییر نام پرونده ها و فایل های رسانه ای در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه Renamer Media File را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازیبه تنظیمات افزونه بروید.

اگر کتابخانه رسانه ای شما در نمای شبکه نمایش داده شود، لازم است که به نمای لیست بروید.

 
نحوه تغییر نام تصاویر و فایل های رسانه ای در وردپرس
 
در نمای لیست، شما یک ستون جدید با نام «تغییر نام» خواهید دید. این ستون وضعیت تصویر شما، نام های دیگر رسانه ها و عنوان را نشان می دهد.


تغییر نام فایل های رسانه ای در وردپرس


این افزونه برای نام فایل هایی که با رسانه ها یا عنوان تصویر در کتابخانه مطابقت ندارد کار می کند.

برای مثال اگر نام فایل شما DSC00132.jpg باشد و عنوان تصویر “حزب سال نو” است، پس افزونه یک دکمه تغییر نام در کنار پرونده را نشان می دهد. با کلیک بر روی دکمه تغییر نام نام فایل تصویر به new-year-party.jpg تغییر می کند.

اگر شما نمی خواهید به طور خودکار عنوان تصویر را به new-year-party.jpg تغییر دهید، می توانید به سادگی عنوان تصویر را ویرایش کنید. به محض این که عنوان تصویر را بهروزرسانی میکنید، افزونه فایل را با نام جدید تغییر میدهد.

افزونه نیز به طور خودکار نام فایل قدیمی مورد استفاده در پست یا صفحات شما را با نام فایل جدید جایگزین می کند.

 

هنگام ذخیره پست ها، نام فایل های تصویر را به صورت خودکار بروز رسانی می کند

اگر شما سایت چند نویسنده را اجرا کنید، ممکن است دشوار باشد که به نام فایل های تصویر نگاه کنید.

File Renamer همچنین به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار نام فایل های تصویری را به روز کنید تا عنوان تصویر را هنگام ذخیره پست ها مطابقت دهید. این ویژگی به طور پیش فرض فعال نیست، اما شما میتوانید با مراجعه به تنظیمات افزونه وردپرسی آن را به راحتی فعال کنید. در اخر دکمه Save Change را فشار دهید تا تنظیمات خود را ذخیره کند.

همه اینها، ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرند که چگونه نام فایل و رسانه را در وردپرس تغییر نام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن