نحوه اضافه کردن زیرنویس برای پست ها و صفحات در وردپرس

آیا تا به حال احساس کرده اید که برای پست ها و صفحات خود به یک زیرنویس نیاز دارید؟ در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک عنوان جایگزین یا زیرنویس را در پست ها و صفحات وردپرس اضافه کنید.
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Secondary Title را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما به طور خودکار  عنوان اضافی زیر عنوان اصلی خود را در صفحه ویرایش پست خود را ببینید.
 
این افزونه با گزینه های تنظیم پیکربندی خاصی به شما امکان می دهد تا چگونگی نمایش عناوین ثانویه در قسمت admin و در قالب های وردپرس خود را نمایش دهید .

اگر می خواهید این گزینه ها را تغییر دهید، پس باید روی تنظیمات »منوی عنوان ثانویه در منوی مدیریت وردپرس کلیک کنید.

 
نحوه اضافه کردن زیرنویس برای پست ها و صفحات در وردپرس
 
در صفحه تنظیمات، شما می توانید انواع ارسال ها، دسته ها و  یا شناسه های پست خاص را در جایی که می خواهید عنوان دوم را نمایش دهید انتخاب کنید. شما همچنین می توانید موقعیت جعبه ورودی را در صفحه ویرایشگر پست انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که کادر عنوان ثانویه بالا یا پایین کادر اصلی عنوان پست را نمایش دهد.

به طور پیش فرض این افزونه به طور خودکار عناوین ثانویه را نمایش می دهد با این وجود شما می توانید این گزینه را با انتخاب No next در گزینه Automatic Inert متوقف کنید.

فرمت پیش فرض یک عنوان ثانویه در کنار عنوان پست با کولون جدا می کند، مانند این:

 

متن اصلی: زیر نویس متن

 

شما می توانید این را با مشخص کردن فرمت خودتان در گزینه Format عنوان در صفحه افزونه تغییر دهید.
 
نحوه اضافه کردن زیرنویس برای پست ها و صفحات در وردپرس
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن