نحوه نمایش دکمه در وردپرس بدون استفاده از کد کوتاه

اکثر مردم با HTML / CSS آشنا نیستند. به همین دلیل است که افزونه های وردپرس برای اضافه کردن جداول یا دکمه بسیار مفید هستند. تعداد زیادی افزونه وجود دارد که به شما اجازه می دهد دکمه ها را به پست ها و صفحات خود با استفاده از کد کوتاه اضافه کنید . در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن دکمه ها در وردپرس بدون استفاده از کد کوتاه نشان می دهیم.
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Forget About Shortcode Buttons را نصب و فعال کنید.

لطفا توجه داشته باشید که این افزونه نیاز به وردپرس 3.9 یا بالاتر دارد. اگر از یک نسخه قدیمی تر استفاده می کنید، لازم است برای استفاده از این افزونه وردپرس را به روز کنید.

هنگامی که افزونه را فعال کرده اید، به سادگی یک پست جدید ایجاد کنید یا یک پست موجود را ویرایش کنید و یک دکمه جدید در ویرایشگر ویژوال با نام Insert Button خواهید دید.

 
نحوه نمایش دکمه در وردپرس بدون استفاده از کد کوتاه
 
برای قرار دادن یک دکمه جدید در پست خود، باید دکمه Insert را کلیک کنید. این یک پنجره ای است که در آن شما می توانید دکمه ی جدید خود را طراحی کنید.
 
نحوه نمایش دکمه در وردپرس بدون استفاده از کد کوتاه
 

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که متن دکمه و URL خود را اضافه کنید و سپس رنگ متن و پس زمینه را انتخاب کنید. پس از آن بر روی  منوی کشویی کلیک کنید تا سبک دکمه را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید اندازه دکمه را از کوچک کوچک تا فوق العاده بزرگ انتخاب کنید.

اگر بر روی زبانه آیکون کلیک کنید، میتوانید نمادها را مشاهده کنید که میتوانید قبل یا بعد از متن در دکمه های خود اضافه کنید.

 
نحوه نمایش دکمه در وردپرس بدون استفاده از کد کوتاه
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن