نحوه اضافه کردن آیکون شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس

نمایش دکمه های شبکه های اجتماعی در سایت شما کاربران را تشویق می کند تا شما را در شبکه های مختلف رسانه های اجتماعی دنبال کنند. قبلا ما چگونگی افزودن کادر فیس بوک و کلیک توییتر را در سایت وردپرسی خود آموزش دادیم . اخیرا یکی از کاربران ما از ساده ترین راه افزودن آیکون های شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس خود را درخواست کرده است . در این مقاله، ما به شما نحوه اضافه کردن آیکون های شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس خود را نشان می دهیم.
 
نحوه اضافه کردن آیکون شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی  Simple Social Icons را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه وردپرسی، به ابزارک ها بروید تا ویجت شبکه های اجتماعی ساده را به نوار کناری خود بکشید و رها کنید. بعد، شما می توانید اندازه، رنگ، تراز و سایر گزینه های دیگر این آیکون های اجتماعی را پیکربندی کنید.
 
نحوه اضافه کردن آیکون شبکه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس
 

به سادگی URL ها را به پروفایل های شبکه های اجتماعی خود در ویجت وارد کنید. این برنامه از فیس بوک، توییتر، یوتیوب، لینکدین، Pinterest، Instagram و برخی دیگر از وبسایت های رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید آیکون برای خوراک RSS و خبرنامه ایمیل خود را اضافه کنید.

پس از وارد کردن URL ها، تغییرات را ذخیره و پیش نمایش آن را در وب سایت خود مشاهده کنید. ما پیشنهاد می کنیم با رنگ ها بازی کنید تا سعی کنید زمینه های مختلف و ترکیب های شنا را ببینید تا ببینید چه چیزی بهتر از سایت شماست. شما می توانید این آیکون های اجتماعی را با تنظیم شعاع مرز به 0 و افزایش اندازه آیکون را مسطح کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن