سفارشی سازی فرم نظرات سایت در وردپرس

نظرات یک راه عالی برای افزایش تعامل کاربر در وب سایت شما است. اما شما چگونه می توانید مردم را تشویق به ارایه نظر در وبسایت خود کنید ؟  شما می توانید با طرح بندی زیبای فرم نظر خود در وردپرس باعث شوید تا جذاب تر شود.  یکی از راه هایی که می توانید انجام دهید این است که با یک متن جالب برای نظر دادن انتخاب کنید . اکثر سایت های وردپرس دارای عنوان “پاسخ دادن” هستند که این خسته کننده است. ولی شما باید آن را با کمی خلاقیت تفییر دهید . در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک فرم فرم سفارشی را در وردپرس اضافه کنید.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Name Custom Comment Form را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه برای پیکر بندی باید به تنظیمات افزونه بروید  .
 
سفارشی سازی فرم نظرات سایت در وردپرس
 
همه پست ها و مقالات در وب سایت شما یکسان نیستند. بسته به محتوای شما، می توانید از فرم نظر خود به عنوان یک تماس به عمل استفاده کنید. این افزونه به شما اجازه می دهد تا عنوان خود را برای هر پست سفارشی کنید.
 
سفارشی سازی فرم نظرات سایت در وردپرس
 
نظرات خود را با پیشنهادات خلاقیتان بسنجید و از عناوینی استفاده کنید که نشان می دهد که کاربران چه میزان نظر خود را ارزش می دهند. 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن