افزونه افزایش امنیت Wordfence Security

Wordfence Security یک افزونه وردپرس امنیتی 100٪ رایگان و با منبع باز است که توسط یک تیم بزرگ منحصرا برای امنیت وردپرس اختصاص داده شده است. یک مجموعه عمیق از ویژگی ها Wordfence را جامع ترین راه حل امنیتی وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد:
 
افزونه امنیتی وردپرس بهترین محافظت در دسترس برای وب سایت شما را فراهم می کند.  WordFence فایروال شما را از هک شدن جلوگیری می کند. Wordfence Scan دارای همان فید خصوصی است که به شما هشدار می دهد در صورتی که سایت شما به خطر افتاده باشد.
 
افزونه افزایش امنیت Wordfence Security
 
ویؤگی ها :
     اسکن
امنیت به سرعت در صورت بروز مشکل امنیتی به شما هشدار می دهد
     Feed Defense تهدید را حفظ می کند
     ویژگی های امنیتی قوی ورود
     هشدارهای امنیتی قابل تنظیم
     درک ترافیک و هک شدن بینش را به دست آورید
     ابزارهای بهبود امنیت حادثه
 
افزونه افزایش امنیت Wordfence Security
 
امکانات :
         مشاهده تمام ترافیک خود را در زمان واقعی، از جمله روبات ها، انسان ها، خطاهای 404، ورود و خروج از سیستم و کسانی که بیشتر از محتوای خود را مصرف می کنند. آگاهی موقعیتی شما را افزایش می دهد که تهدیدات امنیتی سایت شما روبرو است.
         یک نمایش واقعی در تمام ترافیک از جمله ربات های خودکار که اغلب تهدیدات امنیتی است که بسته های تجزیه و تحلیل جاوا اسکریپت هرگز به شما نشان نمی دهد.
         ترافیک زمان واقعی شامل DNS معکوس و موقعیت جغرافیایی در سطح شهر است. می دانید که تهدیدات امنیتی منطقه ای جغرافیایی از آنجا آغاز می شود.
         امنیت DNS خود را برای تغییرات غیر مجاز DNS نظارت کنید.
         فضای دیسک را نظارت می کند که به امنیت مرتبط است، زیرا بسیاری از حملات DDoS تلاش می کنند فضای دیسک را برای ایجاد انکار سرویس استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن