نحوه سفارشی سازی ستون های پنل مدیریت وردپرس

مدیریت سایت وردپرس با مقدار زیادی از محتوا یا نویسندگان چندگانه، وظایف بیشتری برای مدیران دارد . مدیران سایت های وردپرس رو به رشد همیشه به دنبال ابزار و افزونه ها برای بهبود گردش کار سایت. در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن و سفارشی کردن ستون های مدیریت در وردپرس را نشان می دهیم.

به طور پیش فرض، وردپرس تنها چند ستون ساخته شده را نشان می دهد. افزونه وردپرسی Codepress Admin Columns چند ستون اضافی را به شما ارائه می دهد. شما تمام ستون ها را برای صفحات، پست ها، انواع پست های سفارشی، رسانه ها، لینک ها، نظرات و کاربران کنترل کامل خواهید کرد.

 
نحوه سفارشی سازی ستون های پنل مدیریت وردپرس
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی CodePress Admin Columns را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی این افزونه وردپرسی ، به تنظیمات »ستون های Admin بروید تا پیکر بندی ستون های مدیریت شده را انجام دهید.
 
نحوه سفارشی سازی ستون های پنل مدیریت وردپرس
 
شما می توانید با استفاده از کشیدن و رها کردن رابط برای سفارشی کردن ستون های مدیریت به منظور ترتیب موارد در نظم مورد نظر، سفارشی کنید.
 
نحوه سفارشی سازی ستون های پنل مدیریت وردپرس
 

در تصویر بالا ما تصویر شاخص را به عنوان یک آیتم برای نمایش صفحه پست ها اضافه کرده ایم.

تعدادی از موارد موجود برای هر صفحه مدیریتی وجود دارد که میتوانید به نمایه اضافه کنید. برای مثال، می توانید زمینه های سفارشی خاصی را در صفحه پست ها اضافه کنید . در صفحه نمایش رسانه ها می توانید ابعاد تصویر، EXIF داده، متن Alt و عنوان را اضافه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن