نحوه نمایش شبکه ای تصاویر در رسانه وردپرس

چه کسی باید از نمایش شبکه ای تصاویر در رسانه وردپرس استفاده کند؟


بسیاری از افراد از وردپرس استفاده می کنند تا عکس ها را با استفاده از گوشی های هوشمندشان به اشتراک بگذارند. بسیاری از قالب های عکاسی وردپرس عالی وجود دارد که اجازه می دهد مردم عکس های خود را به نمایش بگذارند، به علاوه سایر انواع هنر دیجیتال را نیز نمایش می دهند. در انتهای سایت، این قالب ها می توانند تصاویر را با اضافه کردن اندازه های تصویر خود و استفاده از ریز عکس ها یا تصاویر برجسته، اداره کنند. اما در بخش مدیریت، این لیست نامطلوب است. پیش نمایش تصویر بند انگشتی خیلی کوچکتر است و نمایش لیست حاوی ستون برای جزئیات است که اکثر مردم حتی به آن نگاه نمیکنند.

از سوی دیگر، جایگزین نمای لیست پیش فرض کتابخانه رسانه با شبکه رسانه کاملا تجربه کاربر را تغییر می دهد. به مرور رسانه ها، مقایسه تصاویر، ویرایش آنها و غیره ساده تر می شود. توجه بیشتری به نمایش تصویری تصاویر از سایر اطلاعات می شو

نحوه نمایش شبکه ای تصاویر در رسانه وردپرس


اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی MP6 را نصب و فعال کنید. MP6 یک مدیریت UI تکرار است، توسط بنیانگذار وردپرس مت مولنweg و دیگر توسعه دهندگان اصلی وردپرس ایجاد شده است . هنگامی که افزونه MP6 را نصب کرده و فعال کرده اید، پنل مدیریت وردپرس شما را تغییر خواهد داد.

 

نحوه نمایش شبکه ای تصاویر در رسانه وردپرس

 

چیز دیگری که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Media Grid را نصب و فعال کنید. این کار خودکار انجام می شود، بنابراین هیچ تنظیماتی برای پیکربندی وجود ندارد. به سادگی به Media »Library بروید و روی Grid View کلیک کنید.

 

نحوه نمایش شبکه ای تصاویر در رسانه وردپرس

 

شما می توانید اندازه تصاویر پیش نمایش رسانه ها را با نوار لغزنده در بالا تنظیم کنید. با کلیک بر روی یک تصویر، صفحه ویرایش تصویر را باز می کند. شما همچنین می توانید چندین عکس را انتخاب کنید و آنها را در کنار یکدیگر مقایسه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن