نحوه اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات خود در وردپرس

چند بار احساس کرده اید نیاز به ویرایش نظر خود در سایت دارید؟ شاید بخواهید خطای تلفظ را تصحیح کنید، یا شاید شما فقط از اینکه به چیزی احمقانه بگویید، پشیمان می شوید. این اتفاق برای همه ما اتفاق می افتد. بجز بعضی سایت ها کاربران نمی توانند نظرات خود را پس از انتشار آن ویرایش کنند. اگر یک سایت فعال با تعداد زیادی از نظرات را اجرا کنید، ممکن است در نظر داشته باشید که کاربران اجازه ویرایش نظرات خود را دارند. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه کاربران را قادر به ویرایش نظرات خود در وردپرس کنید .
 

اگر سایت شما کاربران را ثبت کرده است، می توانید به راحتی از نقش و قابلیت های ساخته شده در کاربر استفاده کنید تا برخی از کاربران توانایی ویرایش نظرات خود را داشته باشند. . به طور پیش فرض سایت های وردپرس برای هر کسی که نام و ایمیل را فراهم می کند می تواند نظر دهد . بنابراین در اینجا این است که چگونه شما می توانید به کاربران غیر مجاز اجازه ویرایش نظرات خود را برای یک دوره کوتاه از زمان را بدهید .

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی user roles and capabilities را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه اجازه می دهد تا کاربران ناشناس به ویرایش نظرات خود پس از ارسال آن بپردازند .

 
نحوه اجازه دادن به کاربران برای ویرایش نظرات خود در وردپرس
 
به طور پیشفرض کاربر می تواند فقط نظرات خود را برای 5 دقیقه اول ویرایش کند. پس از آن، کاربر نمیتواند نظر خود را ویرایش کند. اگر می خواهید این دوره زمانی را تغییر دهید، این افزونه به شما این امکان را می دهد که با استفاده از یک کد انجام دهید. به سادگی کد زیر را در فایل functions.php قالب سایت اضافه کنید:
 
add_filter( 'sce_comment_time', 'edit_sce_comment_time' );
function edit_sce_comment_time( $time_in_minutes ) {
    return 10;
}
 
در این کد بالا، ما محدودیت زمانی تعیین شده توسط افزونه را به 10 دقیقه افزایش دادیم، اما شما می توانید آن را به هر چیز دیگری که دوست دارید تغییر دهید. از آنجا که هدف این است که کاربران بتوانند اشتباهات گرامری کوچکی را رفع کنند ، به نظر ما بهتر است محدودیت بیش از 30 دقیقه را تنظیم نکنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن