آموزش تغییر رمز عبور همه کاربران وردپرس

هنگامی که وبسایت شما هک می شود، توصیه می شود افزایش امنیت وردپرس رمز عبور را برای همه کاربران بازنشانی کنید. اگر کاربر زیادی داشته باشید باید زمان زیادی را صرف کنید. در این مقاله ما به شما آموزش تغییر رمز عبور همه کاربران وردپرس را نشان خواهیم داد و به طور خودکار از طریق ایمیل به آنها در مورد گذرواژه های جدید خود اطلاع خواهیم داد.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرس the Emergency Password Reset را نصب و فعال کنید. هنگامی که این افزونه را فعال کرده اید، می توانید به کاربران »Password Reset بروید و بر روی دکمه Reset all passwords کلیک کنید. این افزونه به طور خودکار گذرواژه ها را برای همه کاربران بازنشانی می کنند. همچنین یک ایمیل به همه کاربران حاوی رمز عبور جدید خود ارسال خواهد کرد.
 
آموزش تغییر رمز عبور همه کاربران وردپرس
 
اگر به هر دلیلی، کاربر رمز عبور خود را در ایمیل دریافت نمی کند، پس آنها می توانند به راحتی آن را بازیابی کنند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که بر روی پیوند رمز عبور خود در صفحه ورود به سیستم کلیک کنید.

پس از بازنشانی همه گذرواژهها، توصیه میکنیم کلید امنیتی وردپرس خود را که همچنین به عنوان SALT شناخته می شود، تغییر دهید. درباره کلید های امنیتی وردپرس و نحوه تغییر آنها بیشتر بدانید. تغییر کلید امنیتی تمام جلسات را برای کاربران وارد شده پایان خواهد داد، بنابراین اگر یک کاربر هک شده وارد سیستم شود، به طور خودکار از سیستم خارج خواهد شد.
 

نحوه بهبود سیستم امنیتی ورود به وردپرس

خیلی چیز ها که می توانید برای بهبود امنیت ورود وردپرس خود انجام دهید وجود دارد. اولین چیزی که می توان با استفاده از کلمات عبور قوی انجام داد. شما همچنین می توانید یک لایه امنیتی اضافی را با گذرواژه محافظت از وردپرس خود (wp-admin) اضافه کنید. یکی دیگر از روش های معمول استفاده شده توسط هکرها، اجرای اسکریپت هایی است که با استفاده از کلمه عبور تصادفی در تلاش برای رمزگشایی رمز عبور وردپرس خود را انجام می دهند. یک راه حل ممکن برای کاهش بیشتر (اگر نه همه) چنین حملاتی با محدود کردن تلاش ورود به سیستم است. چیز دیگری که میتوانید انجام دهید افزودن تأیید مرحله 2 گام Google Authenticator به سایت شما است.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن