نحوه ایجاد رمز عبور قوی برای کاربران وردپرسی

استفاده از کلمه عبور قوی برای امنیت وردپرس مهم است. اغلب ما می بینیم که کاربران بسیار آسان می توانند کلمات عبور مانند test123، demo123 یا مانند آنرا حدس بزنند. با این حال، اکثر کاربران چنین رمزهای عبور را تغییر نمی دهند، زیرا آنها به راحتی می توانند به یاد بیاورند و تایپ شوند. اگر یک سایت وردپرس را با چندین کاربر اجرا کنید، باید کاربران را تشویق کنید رمزهای عبور قوی را انتخاب کنید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک اجبار رمز عبور پیجیده برای کاربران را اضافه کنید.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسیGenerator Password Generator را برای وردپرس نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن این افزونه وردپرسی “ایجاد رمز عبور” را به صفحه “اضافه کردن کاربر جدید” اضافه می کند . با کلیک بر روی این دکمه رمز عبور قوی برای کاربر جدید ایجاد خواهد شد. شما همچنین می توانید کادر زیر را برای ارسال این رمز عبور جدید به کاربر چک کنید.
 
نحوه ایجاد رمز عبور قوی برای کاربران وردپرسی
 
این افزونه همچنین گزینه دیگری برای افزودن «کاربر جدید» اضافه می کند که شما را قادر به یادآوری کاربران در مورد تغییر گذرواژه خود می کند. با بررسی این گزینه، هنگام ورود به سیستم، اعلان به کاربر نمایش داده می شود، به آنها یادآوری می کند که آنها از یک رمز عبور خودکار ایجاد شده استفاده می کنند و می توانند آن را به چیزی که به راحتی به یاد می آورند تغییر دهند.
 
نحوه ایجاد رمز عبور قوی برای کاربران وردپرسی
 
هنگام اضافه کردن کاربران جدید به یک سایت وردپرس، همیشه باید رمزهای عبور قوی را برای آنها انتخاب کنید. اگر شما یک وبلاگ چند نویسنده دارید و شما عادت ایجاد کاربران جدید با گذرواژه پیش فرض مانند “test123” دارید، شما سایت خود را در معرض خطر قرار می دهید. ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند به سرعت یک رمز عبور قوی برای کاربران در سایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن