راه هایی برای افزایش قدرت وبسایت وردپرس

اگر شما یک وبلاگ نویس هستید و قصد دارید که بازدید و اعتبار سایت خودتان را بالا ببرید راه حل های زیادی وجود دارد که به مهم ترین آنها اشاره می کنم.

1. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

بهینه سازی وبلاگ خود و پست های آن برای Google یا Bing، آن را در اقیانوسی از مطالب مختلف دیگر برای کاربران نمایش داده می شود. بنابراین، برای اینکه پست ها و وبسایت را با موتور جستجوگر سازگار تر کنید، باید افزونه سئو وردپرس مناسب را نصب کنید.

تعداد زیادی افزونه سئو وردپرس وجود دارد که به شما امکان ایجاد یک نقشه جامع از وبسایت شما را برای موتورهای جستجو می دهد. با استفاده از این افزونه ها، می توانید عناوین سفارشی و توضیحات متا برای ورودی وبلاگ خود را نیز انجام دهید.

علاوه بر این، برخی از افزونه های سئو وردپرس نیز دارای ویژگی به طور خودکار محتوای خود را با هم پیوند می دهند. به عنوان مثال، شما می توانید کلمات کلیدی یا عبارات انتخاب شده را به لینک های دیگر در وبلاگ خود تبدیل کنید. هدف از این گزینه دو چیز است: اول، آن کمک می کند تا خوانندگان بیشتر به محتوای منحصر به فرد وبسایت وارد شوند ، و در مرحله دوم، به آن کمک می کند تا موتورهای جستجو را از موضوعاتی که شما در حال نوشتن هستید و یا در وبسایت به کاربران نمایش می دهد مطلع کند.

2. فرم تماس

افزونه های فرم تماس برای ایجاد ارتباط با مخاطبین خود ایجاد شده است. نه تنها دسترسی به شما را برای بازدیدکنندگان شما آسان تر می کند تا پیام خود را برای شما ارسال کنند، بلکه از ایمیل خود در برابر هرزنامه ها نیز جلوگیری می کنید.

با استفاده از این افزونه، می توانید فرم های سفارشی را با تمام زمینه های لازم ایجاد کنید. فرم ها همچنین شامل زمینه های تأیید ضد هرزنامه (کد امنیتی ) برای محافظت از وبلاگ شما در برابر اسپم ها هستند.

3. پشتیبان گیری وردپرس

حتی اگر مطمئن باشید که وب سایت شما از برای حمله هکرها امن است، ضروری است که یک پشتیبان داشته باشید. بنابراین، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که پشتیبان گیری منظم و برنامه ریزی شده را در وب سایت خود تنظیم کنید.

4. اعلامیه های اطلاعیه

ارتباط با خوانندگان، کلید موفقیت هر وبلاگ است. یکی از راه های انجام این کار این است که از نظرات در نوشته های شما استفاده شود .راه حل این است که یک افزونه اعلان نظر را نصب کنید. نه تنها خوانندگان شما هنگامی که یک دیدگاه جدید به آنها پاسخ می دهند، اطلاعیه ها را دریافت می کنند، بلکه یک نامه الکترونیکی نیز در این مورد دریافت می کنند.

5. امنیت وردپرس

به غیر از هرزنامه، وبلاگ شما همیشه مورد تهدید هکرها است. اما نگران نباشید، می توانید وب سایت خود را در برابر بازدیدکنندگان نامطلوب “امن” کنید.

هنگامی که یکی از آنها را نصب می کنید، افزونه وبلاگ شما را اسکن می کند تا متوجه شود آیا آسیب پذیری وجود دارد. این افزونه همچنین وب سایت شما را در مقابل مهاجمانی که ممکن است به وب سایت شما سرایت کند، نظارت خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن