آشنایی با 5 نکته سئو برای وب سایت های تجاری

 

5 نکته سئو برای وب سایت های تجاری

 5 نکته سئو برای وب سایت های تجاری مطلبی است که امروز می خواهیم به شما بیاموزیم تا با بهره گیری از این نکات سئو سایت خود را بهبود ببخشید. همان طور که می دانید وب سایت های تجاری در حال رشد روزافزون هستند، مردم زیادی به خرید از این وب سایت ها روی می آورند، چون خرید از وب سایت ها موجب صرفه جویی در پول و زمان می شود. استقبال مردم از خریدهای اینترنتی میدان رقابتی بزرگی را ایجاد می کند، که پیروزی در این رقابت بزرگ با به کارگیری شیوه های موثر سئو وب سایت های تجاری حتمی است.

1- معماری و ساختمان لینک داخلی

به تفاوت و کیفیت مکمل بین ساختمان لینک داخلی و معماری لینک توجه داشته باشید. اگر چه، هر دو برای افزایش SEO ضروری است، اما تاثیر عوامل معماری سایت در موتورهای جستجو در طراحی اولیه آن است که با هدایت به سمت سایت موجب افزایش ترافیک می شود، که این افزایش ترافیک نیز به نوبه خود ظرفیت ساختمان لینک داخلی را بهبود می بخشد.

2- آدرس

آدرس یکی از  5 نکته سئو برای وب سایت های تجاری می باشد. آدرس مناسب، آدرسی است که خواندنش آسان باشد و دارای query strings رایگان است،  که می تواند تفاوت بزرگی در افزایش ترافیک وب سایت تجاری و قابلیت استفاده آن ایجاد کند. این امر باعث می شود کاربران آدرس محصولات را به راحتی به یاد داشته باشند و آنها را به اشتراک بگذارند. مردم و موتورهای جستجو آدرس های درست و خوانا را می پسندند، موتورهای جستجو  آدرس های مرتبط را شناسایی می کنند و در یک دسته خاص قرار می دهند.

3- طراحی responsive برای موبایل

کاربران زیادی ازطریق دستگاه های تلفن همراه و تبلت به وب دسترسی دارند که باید در بهینه سازی وب سایت تجاری به این نکته توجه جدی داشت.  ارائه یک platform responsive برای هر وب سایت تجاری تضمین خواهد کرد، که مطالب اش بدون نیاز به ساخت سایت های جداگانه و سرمایه گذاری های اضافی، از طریق هر دستگاهی قابل دسترسی است.

4- استفاده مکرر از Webmaster Tools برای خطاها

Webmaster Tools، دارای ویژگی های متعددی هستند که به شما کمک می کند سایت خود را برای موتورهای جستجو و بازدید کننده ها بهبود ببخشید. اگر چه شما نمی توانید از لحاظ فنی از بروز تمام صفحات خطای 404 جلوگیری کنید، ولی می توانید با استفاده از Webmaster Tools وقوع خطاها را به حداقل برسانید و پاسخ قابل اطمینان تری برای وقوع آنها ارائه دهید.

5- بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا اخرین مورد از  5 نکته سئو برای وب سایت های تجاری می باشد. بدون شک محتوای با کیفیت برای جذب مشتریان ضروری است. با این حال نباید سرمایه گذاری مناسب در زمینه SEO به فراموشی سپرده شود. سعی کنید با استفاده از شیوه های موثر seo، با ارائه لینک های داخلی به محصولات، به روز رسانی های مکرر و استفاده از کلمات کلیدی محتوای خود را بهبود بخشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن