معرفی سه مورد از بهترین پلاگین های رایگان گالری وردپرس

پلاگین های رایگان گالری وردپرس

پلاگین های رایگان گالری وردپرس این فرصت را به شما می دهند تا متفاوت باشید، تمایزی که به سرعت باعث پیشی گرفتن از رقبایتان می شود. تصاویر زیبا رنگ و زندگی را به سایت وردپرس می افزاید. منظور من داشتن یک وب سایت بدون تصاویر یکنواخت و خسته کننده است.
به عبارت دیگر، تصاویر به شما کمک می کند توجه خواننده را به عنوانی که در صفحه اصلی قرارداده اید، جذب کنید. با این همه، ما نمی خواهیم در مورد محل قرارگیری تصاویر بسیار جذاب در طراحی وب سایت صحبت کنیم، ما در مورد چیز دیگری صحبت خواهیم کرد.
  پلاگین های وردپرس که به شما کمک می کند تصاویر و عکس های خود را به زیبایی به نمایش بگذارید.
شاید شما یک عکاس با نمونه کارهای در حال رشد و چشمگیر هستید، شاید شما فقط می خواهید تجارب سفرتان را به اشتراک بگذارید،  شاید شما یک توسعه دهنده وردپرس هستید، که برای ساخت گالری های سفارشی راه اندازی شده است، اگر شما به دنبال راه حل مناسبی برای نمایش گالری عکس های خود هستید آشنایی با افزونه های گالری وردپرس زیر برای شما مفید خواهد بود.

پلاگین های رایگان گالری وردپرس

1.پلاگین های رایگان گالری وردپرس Foo Gallery

 Foo Gallery یک افزونه گالری فوق العاده برای وردپرس است ،شما می توانید تصاویر و فیلم های خود را به راحتی آپلود کنید و سپس آنها را در کل جهان از طریق lightbox چشم نواز به نمایش بگذارید.
 respansive100٪ Foo Gallery است، همراه با قابلیت Drag & Drop، قالب گالری چندگانه، ابزار NextGEN، پشتیبانی برای صفحه نمایش وردپرس بومی و ویژگی ویرایش، کد کوتاه، پشتیبانی FooBox و CSS سفارشی در میان سایر ویژگی های دیگر.
Foo Gallery دارای امتیاز 4.9/5.0 است و بیش از k 20 نصب های فعال دارد.
مزایا: استفاده آسان، انعطاف پذیر، توانایی اضافه کردن گالری های ویدئویی، قابلیت & Drag CSS ،Drop سفارشی و کد کوتاه.
معایب: بیش از حد بودن افزونه ها ممکن است موجب کاهش سرعت سایت شود.

برای دانلود افزونه کلیک کنید:

دانلود فایل

پلاگین های رایگان گالری وردپرس

2.پلاگین های رایگان گالری وردپرس NextGEN Gallery

یکی دیگر از افزونه های رایگان گالری وردپرس، افزونه NextGEN Gallery است که با 1+ میلیون نصب (و بیش از 14 میلیون بارگیری در کل!)، در گردش است. این پلاگین دارای امتیاز متوسط: 5.0/3.1 است.
استفاده از گالری NextGEN به طور باورنکردنی آسان است، NextGEN همراه با یک لیست بزرگ از ویژگی های طراحی responsive، با lightbox تمام صفحه، یک دوجین گالری سبک، دکمه اشتراک گذاری اجتماعی، آلبوم ها، برچسب ها، نهان نگاری و مستندات وسیع است.
این پنل مدیریت که استفاده اش بسیار آسان است برای ایجاد گالری هیچ زمانی نمی برد.
مزایا: کاملا قابل تنظیم، رابط مدیریت بصری، ارتباط عالی.                                         معایب: بسیاری از گزینه ها ممکن است خسته کننده باشند.

برای دانلود افزونه کلیک کنید:

دانلود فایل

پلاگین های رایگان گالری وردپرس

3.پلاگین های رایگان گالری وردپرسLazyest  Gallery

افزونه Lazyest Gallery، افزونه وردپرس است که نمرات 4.0 / 5.0 را در مقیاس ارزیابی دارا می باشد. اگر شما در حال تلاش برای قرار دادن یک نوار لغزنده ساده در نوار کناری و یا پایین صفحه و یا هر بخش دیگری با یک فضای واقعی محدود شده هستید، اینجاست که باید از پلاگین Lazyest Gallery استفاده کنید.
شما می توانید گالری های خود را در هر نقطه از سایت خود با استفاده از کد کوتاه و تگ های قالب اضافه کنید. همچنین، شما می توانید Lazyest را با استفاده از زوج ابزارک ها و اضافه کردن فایرفاکس گسترش دهید.
این گالری دارای ویژگی های از قبیل: پوشه تو در تو، تصاویر نامحدود، نوشتن شرح تصاویر، توصیف، زمینه های سفارشی، پشتیبانی از چند زبانه و …است.
مزایا: راه اندازی آسان، قابلیت ذخیره سازی، برداشت، نظرات، پسوند.                   
معایب: پنل مدیریت رده خارج به نظر می رسد.

برای دانلود افزونه کلیک کنید:

دانلود فایل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن