مقایسه 4 مورد از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس ( جوانب مثبت و منفی)

گرفتن بک آپ وردپرس به طور منظم بهترین کاری است که می توانید برای وب سایت خود انجام دهید. بک آپ به شما آرامش خاطر می دهد و می تواند شما را در موقعیت های فاجعه بار مثل زمانی که سایت شما هک می شود و یا به طور تصادفی خودتان را قفل می کنید، نجات دهد. چندین افزونه بک آپ رایگان و پولی برای وردپرس وجود دارد، و بسیاری از آنها برای استفاده نسبتا آسان هستند. در این مقاله، ما شما را با 4 مورد از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس آشنا می کنیم.

1- افزونه BackWPup وردپرس

BackWPup یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما اجازه می دهد تا بک آپ کامل به صورت رایگان ایجاد کنید و آن بر روی ابر (Dropbox, Amazon S3, Rackspace و غیره)، FTP، ایمیل، و یا بر روی کامپیوتر تان ذخیره نمایید.
استفاده از آن بسیار اسان است و به شما اجازه می دهد تا برنامه بک آپ اتوماتیک با توجه به تکرار به روز رسانی سایت تان داشته باشید.
بازگرداندن یک سایت وردپرسی از طریق بک آپ نیز بسیار ساده است. ورژن های مختلف افزونه BackWPup با اولویت های پشتیبانی همراه هستند، توانایی ذخیره بک آپ بر روی گوگل درایو، و برخی از ویژگی های جالب دیگر.

2- افزونه BackupWordPress وردپرس

مقایسه 4 مورد از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس ( جوانب مثبت و منفی)

BackupWordPress یک افزونه وردپرسی بک آپ کامل با پشتیبانی از برنامه ریزی خودکار است. این افزونه به شما اجازه می دهد تا برنامه های مختلف برای پایگاه داده و فایل های خود ایجاد کنید. تنها مشکل این است که نسخه رایگان به شما اجازه نمی دهد تا بک آپ وردپرس خود را بر روی یک سرویس ذخیره سازی مانند ابر انجام دهید.
اگر شما می خواهید بک آپ وردپرس خود را بر روی Dropbox ، گوگل درایو، FTP، و غیره ذخیره کنید، پس نیاز به خرید نسخه پولی برای آن هستید. بسط و توسعه برای تمامی سرویس ها در دسترس است، و شما می توانید یک یا کل بسته نرم افزاری را خریداری نمایید.

3- افزونه BackupBuddy وردپرس

مقایسه 4 مورد از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس ( جوانب مثبت و منفی)

BackupBuddy محبوب ترین افزونه بک آپ (پشتیبان گیری) پولی و یکی دیگر از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس است. این افزونه اجازه می دهد تا شما به راحتی از برنامه های روزانه، هفتگی و یا ماهانه پشتیبان گیری کنید و آنها را در Dropbox، Amazon S3، ابر و FTP ذخیره کنید و یا حتی آن را به خودتان ایمیل کنید.
بزرگترین مزیت استفاده از افزونه وردپرس BackupBuddy آن است که یک سرویس مبتنی بر اشتراک نست. شما مجاز به استفاده از این افزونه بر روی تعدادی از سایت های ذکر شده در طرح خود هستید. شما دسترسی به انجمن های حمایت تجاری، به روز رسانی، و 1گیگا بایت فضای ذخیره سازی ابری برای ذخیره پشتیبان گیری (Backup) دارید.
شما حتی می توانید از BackupBuddy برای انتقال وردپرس به یک هاست جدید بدون اتلاف وقت استفاده کنید.

4- افزونه Duplicator وردپرس

مقایسه 4 مورد از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس ( جوانب مثبت و منفی)

همانگونه که از نام این افزونه پیداست، افزونه Duplicator یکی از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس است که در انتقال سایت های وردپرس، در کپی برداری از برگه ها و نوشته و…استفاده می شود. با این حال این افزونه وردپرس نیز دارای ویژگی های پشتیبانی می باشد.

1 دیدگاه دربارهٔ «مقایسه 4 مورد از بهترین افزونه های بک آپ وردپرس ( جوانب مثبت و منفی)»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن