معرفی 7 مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس

در این پست میخواهم شما را با بهترین قالب های رایگان وردپرس که شامل برخی از قالب های وبلاگ نویسی مینیمالیستی زیبایی است همراه با  عکاسی های قوی برای پشتیبانی از هر عکاس آماتور تا حرفه ای آشنا کنم. تا پایان با ما باشید.

قالب های کسب و کار برجسته ما همه چیز را از سالن و چشمه های معدنی تا رستوران و سازمان های غیر انتفاعی همه و همه را پوشش می دهد. اکثر این قالب ها به طور کامل ریسپانسیو هستند و بسیاری نیز سفارشی سازی شده اندو شما می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید.

 قالب وردپرس رایگان Relief 

معرفی 8 مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس

قالب وردپرس رایگان Relief به طور کامل ریسپانسیو شده است، این قالب برای سالن و چشمه های معدنی و حتی گروه های پزشکی مناسب می باشد. قالب مورد نظر بسیار تمیز و مرتب رنگ بندی شده است و دارای یک صفحه خوش آمد گویی می باشد. از ویژگی های این قالب رایگان، امکان گذاشتن لینک است. این قالب همچنین گالری، وبلاگ و صفحه تماس را ساپورت می کند. 

جزئیات و دانلود       دمو

قالب وردپرس رایگان Beetle 

معرفی 8 مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس

قالب وردپرس رایگان Beetle یک قالب کاربر پسند است و دارای عکاسی قوی می باشد که باعث جلب نظر کاربران و خوانندگان خود می شود.آن کاملا برای مجلات آنلاین جدید و سایت های خبری که می خواهید ظاهر سایت حرفه ای به نظر رسد مناسب است. این قالب رایگان ابزارک ها و لینک های اجتماعی را ساپورت می کند.

جزئیات و دانلود     دمو

قالب وردپرس رایگان Boron

معرفی 8 مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس

قالب وردپرس رایگان Boron از Ajax برای لود محتوای خود استفاده می کند، بنابراین بازدیدکنندگان سایت شما هرگز احتیاجی به منتظر ماندن برای لود هر چیزی نخواهند داشت. از این قالب می توانید برای هر سایت عمومی که میخواهید استفاده کنید. همچنین این قالب رایگان اسلایدر و لوگوی قابل تنظیم ارائه می دهد.  

جزئیات و دانلود       دمو

برای دیدن ادامه قالب های رایگان وردپرس پست بعدی ما را با عنوان: معرفی 7 مورد از بهترین قالب های رایگان وردپرس 2 دیدن فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن