قالب وردپرس رایگان Photolab

 در این پست قصد داریم یک قالب عکس رایگان از قالب های وردپرس معرفی کنیم برای آشنایی با ویژگی های این قالب وردپرس رایگان تا پایان پست با هیواتم باشید.

قالب وردپرس رایگان Photolab

قالب  Photolab یک قالب مدرن با طراحی فلت می باشد و برای ایجاد یک وبلاگ جذاب بسیار سودمند است زیرا در نگاه اول کاربر را جذب می کند. طرح آن با الهام از آخرین تکنیک های تاکیدی عالی بصری است همچنین ایده آل برای وبلاگی که نیاز به طراحی جذابی دارد می باشد. این قالب رایگان متشکل از یک مجموعه استاندارد از برگه ها و صفحات است. طرح این قالب در وسط می باشد و در اطراف آن بخش وبلاگ قرار گرفته است.

آن از صفحات وبلاگ می تواند در دسترس باشد و صفحه اول این قالب پست هایی از انواع مختلف: مقالات، نقل قول ها، عکس ها، فیلم ها ارائه می دهد. هر نوع از مطالب وبلاگ در یک بلوک جداگانه با یک نوار رنگ خاص و یک آیکون که بر روی آن قرار می گیرد، مشخص شده است.

این قالب وردپرس رایگان با یک فریم طرح شیک و ریسپانسیو تعریف و طراحی شده است، قالب PHOTOLAB به کاربران خود یک تجربه دلپذیر را هنگام کار با سایت با هر گونه دستگاه دستی در هر نوع اندازه ای ارائه می دهد.

دانلود قالب         دمو

امیدوارم با دانلود و استفاده از این قالب لذت برده باشید. برای آشنایی با سایر قالب های وردپرس لینک موردنظر را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن