قالب رایگان html ریسپانسیو Mobirise

قالب رایگان html ریسپانسیو Mobirise

در این مطلب به معرفی یک قالب html رایگان دیگر با عنوان: قالب رایگان html ریسپانسیو Mobirise می پردازیم. برای آشنایی با ویژگی های این قالب رایگان تا پایان مطلب با ما باشید.

اگر شما به دنبال یک قالب رایگان برای ساخت وب سایت خود هستید پس قالب رایگان html ریسپانسیو Mobirise کاملا گزینه خوبی برای شروع کار شما است. این یک الگو از ویژگی های غنی می باشد و همراه با بسیاری از افزونه ها بسته بندی شده است. این قالب html براساس فریم ورک بوت استرپ ساخته شده است، که کار را برای کاربرانی که هیچ تجربه برنامه نویسی نداشته باشند آسان می سازد.

ایجاد یک سایت کاملا کاربردی بستگی به طرح صفحه اصلی، وبلاگ، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو و ریسپانسیو کردن آن برای هر نوع دستگاهی در هر اندازه ای دارد.  تمام عناصر طراحی مورد نیاز در این قالب رایگان گنجانده شده است، با استفاده از آن شما می توانید شروع به طراحی وب سایت خود از ابتدا نمایید.

اثر اسکرول پارالکس و نویگیشن استیکی، ویژگی های دیگری هستند که باعث می شوند طراحی شما واقعا زیبا گردد. این قالب html برای وب سایت های مرتبط کسب و کار که به معرفی برنامه های جدید، خدمات و محصولات می پردازند، بسیار مناسب است. قالب رایگان html ریسپانسیو Mobirise برای هر دو نوع استفاده تجاری و شخصی مناسب می باشد. به طور کلی قالب با بارگذاری فونت و گزینه های رنگ دکمه ها همراه می باشد که به شما در ساخت یک وب سایت حرفه ای کمک می کند. 

دانلود قالب            دمو

همچنین نگاهی به مقالات قبلی قالب html ما بپردازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن