معرفی 3 مورد قالب html رایگان برای وب سایت شما

در این پست به معرفی 3 مورد از بهترین قالب های html رایگان می پردازیم. برای آشنایی با ویژگی های این قالب ها تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

قالب html رایگان Snow landing page 

معرفی 3 مورد قالب html رایگان برای وب سایت شما

قالب HTML رایگان Snow landing page با فریم ورک بوت استرپ ساخته شده است این قالب جدید بسیار براق به نظر می رسد و با بک گراند ثابت تمام صفحه و یک فراخوانی اکشن همراه است و برای نشان دادن برنامه های مدرن و محصولات شما بسیار قابل توجه می باشد.  قالب html رایگان Snow landing page ریسپانسیو می باشد و در گوشی های تلفن همراه و تبلت ها و سایر دسکتاپ ها به خوبی نمایش داده می شود. این قالب رایگان را به عنوان یک ساختار پایه ای برای پروژه وب سایت خود انتخاب نمایید.

دانلود قالب            دمو

 قالب html رایگان Space agency

معرفی 3 مورد قالب html رایگان برای وب سایت شما

ساخت یک وب سایت آژانس با قالب رایگان Space agency با استفاده از HTML5، CSS3 استاندارد. بیس و اساس این قالب فریم ورک بوت استرپ است که به شما گزینه هایی برای ویرایش راحت نسبت به فریم ورک های دیگر بر اساس سیستم گرید بندی ساده خود می دهد. 

دانلود قالب             دمو

قالب رایگان Nana html  

معرفی 3 مورد قالب html رایگان برای وب سایت شما

قالب رایگان Nana html یک قالب HTML معاصر است که تا حد زیادی برای موسیقی و  حرفه ای های خلاقی که می خواهند به نمایش کار خود در یک راه ابتکاری بپردازند استفاده می شود. این قالب اجازه می دهد در ورژن های مختلف رنگ های متغیری استفاده شود بنابراین وب سایت شما منحصر بفرد بنظر می رسد. این یک قالب عالی است زیرا که کاملا ریسپانسیو شده است و این ویژگی باعث می شود کاربران شما بتوانند با ابزار های مختلف به وب سایت شما وصل شوند. این قالب رایگان بخاطر تنوع و طراحی جالب آن بسیار گزینه ی عالی ای برای شما می باشد.   

دانلود قالب             دمو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن