قالب وردپرس رایگان Louis

قالب وردپرس رایگان Louis

در این نوشته قصد داریم به معرفی یکی دیگر از قالب های رایگان وردپرس با نام قالب وردپرس رایگان Louis بپردازیم. برای آشنایی و شناخت بیشتر این قالب وردپرس رایگان تا پایان مطلب با پارس تمز باشید.

قالب وردپرس رایگان Louis یک قالب مدرن خوب است که مناسب برای سایت های کسب و کار و وبلاگ های شخصی می باشد و همچنین شما می توانید این قالب را با افزونه رایگان ووکامرس برای ایجاد سایت فروشگاهی خود استفاده کنید. این قالب رایگان برای راه اندازی با استفاده از تعدادی گزینه های خوب کنترل شده سفارشی بسیار ساده می شود. قالب وردپرس رایگان Louis دارای یک ناحیه هدر بزرگ است که شما می توانید در آن عکس آپلود کنید و برای اضافه کردن یک رنگ پوششی و تنظیم اپسیتی یا تیرگی تصویر از ابزار سفارشی سازی استفاده نمایید. هدر همچنین شامل فضا برای عنوان، متن مقدمه، دو دکمه برای فراخوانی اکشن و یک ناحیه رسانه های اجتماعی که شما می توانید با استفاده از آن ها به نمونه کارهای خودتان لینک کنید.

صفحه اصلی همچنین دارای یک منطقه آیکون های ویژه است که شما می توانید ابزارک های سفارشی ما را با هر آیکن از فونت آویسام به ویژگی های وب سایت خود اضافه کنید. پست ها در یک طرح شبکه بندی مرتب نمایش داده می شوند و کل قالب ریسپانسیو شده است بنابراین قالب به تناسب اندازه صفحه نمایش تغییر خواهد کرد و در صفحه نمایش های کوچک، کوچک می شود و منوی بالا برای بینندگان و کاربران موبایل نمایش داده خواهد شد و همچنین در صفحه نمایش های بزرگ، بزرگ می شود.

در قالب وردپرس رایگان Louis سفارشی سازی انجام گرفته است و شما می توانید رنگ ها و فونت ها را تغییر دهید و به طور جداگانه لوگو برای هدر و فوتر آپلود کنید.

دانلود قالب و جزئیات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن