قالب وردپرس رایگان CleanPort و Blogly

در این پست قصد داریم شما را با ویژگی های دو مورد دیگر از قالب های رایگان وردپرس به نام قالب وردپرس رایگان Blogly و قالب وردپرس رایگان CleanPort آشنا نماییم. برای شناخت بیشتر این قالب ها تا پایان با پارس تمز باشید. 

قالب وردپرس رایگان Blogly

قالب وردپرس رایگان CleanPort و Blogly

دانلود قالب و جزئیات

قالب وردپرس رایگان Blogly یک قالب طراحی سبک فلت برای وبلاگ های شخصی است که سطح رنگ بندی تمیز و روشنی دارد و فرمت های پست مختلفی می سازد. قالب وردپرس رایگان Blogly از اولین نسل از قالب های وردپرس ما است که دوباره از ابتدا ساخته شده است این نسخه از قالب بسیار  وزن سبکی دارد و برای استفاده بسیار آسان گشته است. ما تمام گزینه ها را در نسخه اصلی قالب وردپرس سفارشی ساخته ایم. بنابراین شما دیگر نیاز به کنترل پنل ندارید. از قسمت سفارشی (customizer) قالب شما قادر به تغییر رنگ قالب، آپلود پس زمینه و لوگو برای قالب وردپرس رایگان Blogly هستید.  شما همچنین می توانید از بین صدها فونت ساخته شده در گوگل یکی را انتخاب کرده و متنی به فوتر و اسکریپتی به قالب اضافه نمایید. 

قالب وردپرس رایگان CleanPort

قالب وردپرس رایگان CleanPort و Blogly

قالب وردپرس رایگان CleanPort یک طراحی سبک فلت است و قالب نمونه کارها (portfolio) برای کسب و کارهایی توصیه می شود که دوست دارند محصولات و خدماتشان را خونمایی کرده و به نوعی پز دهند. قالب وردپرس رایگان CleanPort بسیار وزن سبکی دارد و آن منحصرا برای استفاده از ویژگی های وردپرس ساخته شده است.  شما می توانید بسیاری از گزینه های استفاده شده در قالب را ویرایش کنید: رنگ ها، فونت ها، اسلایدر، متن فوتر و اسکریپت ها. انواع پست سفارشی برای اسلایدرها، آیتم های نمونه کارها و ساختن پشتیبانی برای توصیفات پلاگین.

دانلود قالب و جزئیات

امیدوارم با دانلود و استفاده از این قالب های رایگان وردپرس لذت برده باشید. برای دیدن سایر قالب های معرفی شده در پارس تمز می توانید دسته  قالب وردپرس ما را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن